X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Карго перевезення: переваги і недоліки

Продукція з китайських оптових складів користується все більшим і більшим попитом, китайські фабрики, заводи і мануфактури виробляють просто неймовірно кількість різного товару за дуже доступними цінами, а значить Китай – ідеальне місце для закупівель, яке часто вибирають бізнесмени самих різних рівнів. Схема стара як світ: купуй дешевше, продавай дорожче. Втім, сьогодні ця схема ускладнюється наявністю різних, звичайно ж, необхідних способів транспортування. Карго перевезення – це найбільш популярний варіант транспортування різного роду вантажів з Китаю. Ми спробуємо розібратися, в чому полягають основні особливості, переваги та недоліки такого способу транспортування.

Карго перевезення: основні особливості

За фактом, карго перевезення являють собою особливий вид перевезень, які здійснюються на морському судні з метою отримання фрахту. У зовнішньоторговельних відносинах цей напрямок досить перспективно, адже карго перевезення досить економічні, а також досить-таки ефективні.

Карго перевезення: переваги

Серед переваг такого способу транспортування вантажів, можна відзначити наступне:

 • Дуже вигідна ціна. Карго перевезення – це справжня знахідка для бізнесменів, яким потрібно мінімізувати витрати. Вартість доставки легко нівелюється за рахунок подальшої націнки і перепродажу товарів, тим більше, що вона і так досить невисока.
 • Карго перевезення дуже надійні. Випадки, що якийсь вантаж десь “загубився”, повністю виключаються.
 • Полегшене оформлення документів. Обов’язкова сертифікація і вказівку торгових марок, тут зовсім не потрібні. В цілому, величезний пакет документів на вантажоперевезення такого типу оформляти не потрібно.
 • Карго перевезення підходить для транспортування великогабаритних вантажів і великих обсягів товару, на відміну від більшості інших способів транспортування.

Як бачите, вже цих переваг цілком достатньо для того, щоб назвати карго перевезення одні з найбільш прогресивних і зручних варіантів транспортування різного роду вантажів.

Карго перевезення: основні недоліки

Втім, про всяк випадок ми додамо маленьку ложку дьогтю в цю бочку меду і розповімо про основні недоліки такого способу транспортування вантажів.

 • Цей спосіб транспортування далеко не самий оперативний. Порівняйте самі, в який термін той чи інший вантаж зможе доставити літак, а в якій – корабель. Втім, літаком великогабаритні вантажі доставити точно не вийде.
 • Для реалізації такого способу транспортування варто обов’язково оформити страховку.
 • Якщо ви маєте справу зі збірним вантажем, може знадобитися час для того, щоб контейнер заповнився повністю.

Якщо вам необхідні карго перевезення і ви не знаєте, як їх здійснити, звертайтеся до фахівців компанії TOPCARGO! Допоможемо, проконсультуємо, організуємо карго доставку вантажів з Китаю, а також надамо інші супутні послуги – митне оформлення та викуп товару. Ми робимо все для того, щоб значно полегшити розвиток вашого бізнесу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01