language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Карго з Китаю в Україну: вибираємо між морем і повітрям

  Карго доставка из КитаяГрамотна організація бізнесу за допомогою товару, доставленого з Китаю, може допомогти підприємцю отримати гідний прибуток без особливих зусиль. Причиною тому стає привабливе співвідношення ціна \ якість. Купити такий товар можна дешево, а ось в Україні за нього згодні платити дорожче. Такий прибуток «вирівняє» навіть чималі витрати на авіадоставка з Китаю в Україну.

  Налагодження партнерських відносин з Піднебесної – важливий і безумовно, необхідний крок, але цього недостатньо. Наступне питання, яке належить вирішити підприємцю – це де, у кого і як замовити карго з Китаю в Україну. Але навіть якщо перевізник вже обраний (а ви не прогадаєте, замовивши послуги TopCargo), ви все одно стоїте перед вибором – море, повітря або наземний транспорт.

  Що слід брати до уваги, замовляючи доставку вантажів з Китаю в Україну?

  Багато підприємців, які вирішили відкрити свій китайсько-український бізнес, справедливо цікавляться: на що слід звертати увагу, вибираючи для себе тип доставки? Критеріїв, як ви розумієте, наскільки, і в них входять:

  • Габарити доставляється вантажу;
  • Вага вантажу нетто і брутто;
  • Орієнтовні терміни і ціна доставки.

  Якщо вам потрібно доставити великий обсяг вантажу, він досить важкий, і ви не особливо обмежені в термінах, вам підійде морська контейнерна перевезення вантажів з Китаю. Гідність такої доставки – в її низькій вартості щодо інших типів перевезення. Тим більше, в такому випадку ви не обмежені в тому, яка кількість вантажу ви перевозите і наскільки він важкий.

  Навантажувальні контейнери захистять вантаж від пошкоджень і на наступних етапах доставки, наприклад таких, як транспортування поїздом або автомобілем до наступного пункту призначення товару. Для того, щоб замовити морську контейнерну доставку товару (до речі, прочитайте про неї докладніше в розділі «контейнерні перевезення»), ваш товар повинен мати тривалий термін зберігання, оскільки морські доставки йдуть зовсім не два дні. Та й вивантаження займе кілька тижнів, тому, якщо ви зацікавлені в якомога більш швидкої доставки, виберіть послугу «Авіа доставка з Китаю».

  Про авіаційної доставці вантажу

  Звичайно, така доставка коштує більше, ніж будь-який інший вид вантажоперевезень, однак терміни у неї набагато менше. Наприклад, з TopCargo вона займе всього чотирнадцять днів, в той час як по морю вона може йти місяцями. До того ж, транспортування вантажу літаком набагато безпечніше. Тому якщо вам належить транспортувати крихкий або цінний вантаж – краще виберіть авіадоставку.

  Дуже часто для бізнесмена важливо, щоб його товар прибув за місцем якомога швидше, щоб не зупинялася торгівля. Тоді авіаперевезення з Китаю в Україну особливо незамінні – складно порівняти їх пунктуальність з іншими способами доставки.

  На закінчення варто додати, що авіаційні перевезення зводять до мінімуму ризик пошкодження або розкрадання товарів. При авіаційної доставці не потрібно перевантажувати товар з одного транспорту на інший (як правило, авіарейси – прямі). Прочитати більше про цей вид послуг ви зможете в розділі «авіадоставка з Китаю»

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01