X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Карго з Китаю в Україну: вибираємо між морем і повітрям

Карго доставка из КитаяГрамотна організація бізнесу за допомогою товару, доставленого з Китаю, може допомогти підприємцю отримати гідний прибуток без особливих зусиль. Причиною тому стає привабливе співвідношення ціна \ якість. Купити такий товар можна дешево, а ось в Україні за нього згодні платити дорожче. Такий прибуток «вирівняє» навіть чималі витрати на авіадоставка з Китаю в Україну.

Налагодження партнерських відносин з Піднебесної – важливий і безумовно, необхідний крок, але цього недостатньо. Наступне питання, яке належить вирішити підприємцю – це де, у кого і як замовити карго з Китаю в Україну. Але навіть якщо перевізник вже обраний (а ви не прогадаєте, замовивши послуги TopCargo), ви все одно стоїте перед вибором – море, повітря або наземний транспорт.

Що слід брати до уваги, замовляючи доставку вантажів з Китаю в Україну?

Багато підприємців, які вирішили відкрити свій китайсько-український бізнес, справедливо цікавляться: на що слід звертати увагу, вибираючи для себе тип доставки? Критеріїв, як ви розумієте, наскільки, і в них входять:

 • Габарити доставляється вантажу;
 • Вага вантажу нетто і брутто;
 • Орієнтовні терміни і ціна доставки.

Якщо вам потрібно доставити великий обсяг вантажу, він досить важкий, і ви не особливо обмежені в термінах, вам підійде морська контейнерна перевезення вантажів з Китаю. Гідність такої доставки – в її низькій вартості щодо інших типів перевезення. Тим більше, в такому випадку ви не обмежені в тому, яка кількість вантажу ви перевозите і наскільки він важкий.

Навантажувальні контейнери захистять вантаж від пошкоджень і на наступних етапах доставки, наприклад таких, як транспортування поїздом або автомобілем до наступного пункту призначення товару. Для того, щоб замовити морську контейнерну доставку товару (до речі, прочитайте про неї докладніше в розділі «контейнерні перевезення»), ваш товар повинен мати тривалий термін зберігання, оскільки морські доставки йдуть зовсім не два дні. Та й вивантаження займе кілька тижнів, тому, якщо ви зацікавлені в якомога більш швидкої доставки, виберіть послугу «Авіа доставка з Китаю».

Про авіаційної доставці вантажу

Звичайно, така доставка коштує більше, ніж будь-який інший вид вантажоперевезень, однак терміни у неї набагато менше. Наприклад, з TopCargo вона займе всього чотирнадцять днів, в той час як по морю вона може йти місяцями. До того ж, транспортування вантажу літаком набагато безпечніше. Тому якщо вам належить транспортувати крихкий або цінний вантаж – краще виберіть авіадоставку.

Дуже часто для бізнесмена важливо, щоб його товар прибув за місцем якомога швидше, щоб не зупинялася торгівля. Тоді авіаперевезення з Китаю в Україну особливо незамінні – складно порівняти їх пунктуальність з іншими способами доставки.

На закінчення варто додати, що авіаційні перевезення зводять до мінімуму ризик пошкодження або розкрадання товарів. При авіаційної доставці не потрібно перевантажувати товар з одного транспорту на інший (як правило, авіарейси – прямі). Прочитати більше про цей вид послуг ви зможете в розділі «авіадоставка з Китаю»

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01