language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Китай готує найбільше поглинання іноземної компанії

  Unnamed QQ Screenshot20150716155047Китайська державна компанія Tsinghua Unigroup Ltd підготувала пропозицію щодо викупу американського виробника напівпровідників Micron Technology. Якщо угода відбудеться, вона стане найбільшим поглинанням китайського гравця як у США, так і в усьому світі.
  Як зазначають експерти, спроба Tsingua Unigroup придбати Micron — демонстрація бажання Китаю зміцнити свої позиції на ринку напівпровідників, які необхідні для виробництва смартфонів і оборонної промисловості. У Китаю ж немає жодної ключової технології для створення пристроїв, що запам’ятовують: «Вони вирішили, що їм і справді потрібно купити когось, тому що надати власну інтелектуальну власність вони не можуть», — коментує можливу угоду президент консалтингової компанії International Business Strategy Гендел Джонс . Однак, чи американський уряд піде на те, щоб продати Китаю компанію з виробництва напівпровідників, невідомо. Навіть якщо Micron отримає офіційну пропозицію щодо поглинання і схвалить її, швидше за все, ця угода буде розглянута Комітетом із іноземних інвестицій США, який повинен буде визначити, чи подібна купівля є загрозою національній безпеці країни.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01