language-switcher

  • Русский
  • X

    Залишіть ваш відгук

    Ваша оцінка

    Цена
    Качество
    Сроки
    • 044 353 00 01
    • 097 203 19 55
    • 048 738 77 81
    • 093 170 22 13

    Китай рветься у космос. Наздогнати та перегнати великі держави

    kosmos-i-china
    Чому дійсно варто повчитися у китайців, так це працелюбності та цілеспрямованості. За останні кілька років країна, яку ми звикли сприймати виключно як потужний виробничий ресурс, виявилася третьою у світі космічною державою, поступившись лише Росії та США. У 2003 році КНР запустила перший пілотований політ на орбіту, а через вісім років, у 2011, з Пекіна була запущена перша китайська космічна станція. Воістину, захопитись цією державою можна не лише за можливість авіа карго з Китаю.

    Здавалося б, ще недавно змагання за космічну активність йшло тільки між двома країнами – Росією та США. В наші дні космонавтика активно розвивається ще в дев’яти державах, і кожна з них має свої плани безмежного простору Всесвіту. Тридцять сім країн уже можуть похвалитися тим, що мають свого представника космонавтики, а ще 50 держав є власниками супутників.

    Піднебесна, разом з Індією, мають намір не відставати від космічних перегонів. Ці країни активно розвивають власні космічні програми, можуть похвалитися низкою досягнень, а проекти, заплановані на майбутнє, мають чудові перспективи.

    Росія не завжди була конкурентом Китаю в освоєнні космосу. Навпаки, підтримувала Піднебесну. 1970 року, за підтримки СРСР, який забезпечив виробничу основу, на орбіту вийшов супутник «Дунфан Хун-1». Це був перший, але такий значний крок у освоєнні Китаєм космосу.

    Космічна програма КНР

    Пілотований політ у космос – ще недавно це було фантастикою. Але Китай і тут досяг успіху, опинившись на третьому місці. В історію увійшло ім’я космонавта з Піднебесної Ян Лівея, який пролетів 14 обертів навколо планети Земля на кораблі Шеньчжоу – 5. На сьогоднішній день КНР може похвалитися вже чотирма космодромами з кількома майданчиками для старту.

    На відміну від США та Росії, Китай не підтримує ажіотажу. До підкорення космічних просторів Піднебесна рухається повільно, але методично та впевнено, наголошуючи на якості. Так, «Шеньчжоу» – поки що єдиний тип космічних кораблів у Китаї. Натомість уже у 2011 році на орбіту вийшов прототип модуля орбітальної станції Тяньгун-1. Шеньчжоу-8 кілька разів стикувався до орбітальної станції, відпрацьовуючи необхідні маневри.

    Авіадоставка вантажів з Китаю з TopCargo: просто космос!

    Наша компанія здійснює якісну авіадоставку з Китаю, яка стане у нагоді кожному підприємцю. Звичайно, при авіадоставці Китай-Україна ми не використовуємо космічні кораблі, але й наші літаки (а також вантажні судна) чудово справляються з поставленим завданням. Ми транспортуємо будь-який обсяг вантажу в найкоротші терміни та за привабливими тарифами. Наша доставка вантажів з Китаю авіа є найкращим рішенням для вашого міжнародного бізнесу.

    Детальнішу інформацію про цю послугу ви отримаєте у розділі «авіадоставка вантажів з Китаю» або зателефонувавши з нашим менеджером безпосередньо. Бажаємо успіхів у всіх починаннях!

    Comments are closed.

    Замовити доставку

    Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

    Звертайтесь до нас

      Останні новини

      Доставка вантажів з Південної Кореї

      Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

      Викуп товару з майданчика TAOBAO

      Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

      Доставка вантажів з Тайвані

      Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

      Рецензії на есе – кому користуватися?

      Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

      language-switcher-fixed

    • Русский
      • 044 353 00 01