Вы можете скачать чек лист - правильного перевозчика.
< Мы стараемся собрать лучшие кейсы по работе с Китаем. Посмотрите наш youtube канал и социальные сети. Лучшие материалы про Китай в telegram.
X
Чому дійсно варто повчитися у китайців, так це працелюбності та цілеспрямованості. За останні кілька років країна, яку ми звикли сприймати виключно як потужний виробничий ресурс, виявилася третьою у світі космічною державою, поступившись лише Росії та США. У 2003 році КНР запустила перший пілотований політ на орбіту, а через вісім років, у 2011, з Пекіна була запущена перша китайська космічна станція. Воістину, захопитись цією державою можна не лише за можливість авіа карго з Китаю.
Здавалося б, ще недавно змагання за космічну активність йшло тільки між двома країнами – Росією та США. В наші дні космонавтика активно розвивається ще в дев’яти державах, і кожна з них має свої плани безмежного простору Всесвіту. Тридцять сім країн уже можуть похвалитися тим, що мають свого представника космонавтики, а ще 50 держав є власниками супутників.
Піднебесна, разом з Індією, мають намір не відставати від космічних перегонів. Ці країни активно розвивають власні космічні програми, можуть похвалитися низкою досягнень, а проекти, заплановані на майбутнє, мають чудові перспективи.
Росія не завжди була конкурентом Китаю в освоєнні космосу. Навпаки, підтримувала Піднебесну. 1970 року, за підтримки СРСР, який забезпечив виробничу основу, на орбіту вийшов супутник «Дунфан Хун-1». Це був перший, але такий значний крок у освоєнні Китаєм космосу.
Содержание статьи:
Пілотований політ у космос – ще недавно це було фантастикою. Але Китай і тут досяг успіху, опинившись на третьому місці. В історію увійшло ім’я космонавта з Піднебесної Ян Лівея, який пролетів 14 обертів навколо планети Земля на кораблі Шеньчжоу – 5. На сьогоднішній день КНР може похвалитися вже чотирма космодромами з кількома майданчиками для старту.
На відміну від США та Росії, Китай не підтримує ажіотажу. До підкорення космічних просторів Піднебесна рухається повільно, але методично та впевнено, наголошуючи на якості. Так, «Шеньчжоу» – поки що єдиний тип космічних кораблів у Китаї. Натомість уже у 2011 році на орбіту вийшов прототип модуля орбітальної станції Тяньгун-1. Шеньчжоу-8 кілька разів стикувався до орбітальної станції, відпрацьовуючи необхідні маневри.
Наша компанія здійснює якісну авіадоставку з Китаю, яка стане у нагоді кожному підприємцю. Звичайно, при авіадоставці Китай-Україна ми не використовуємо космічні кораблі, але й наші літаки (а також вантажні судна) чудово справляються з поставленим завданням. Ми транспортуємо будь-який обсяг вантажу в найкоротші терміни та за привабливими тарифами. Наша доставка вантажів з Китаю авіа є найкращим рішенням для вашого міжнародного бізнесу.
Детальнішу інформацію про цю послугу ви отримаєте у розділі «авіадоставка вантажів з Китаю» або зателефонувавши з нашим менеджером безпосередньо. Бажаємо успіхів у всіх починаннях!
Замовити доставку
Звертайтесь до нас
Comments are closed.