X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Який Кешбек сервіс вибрати для Аліекспресс

Cashback — це послуга, яка повертає відсоток від загальної вартості товару. Використання системи, покупець отримує деякі гроші з наказу назад. Відвідувачі стикаються з проблемою Alyexpress: як вибрати одну послугу серед десятків однакових. Неможливо дати однозначної рекомендації, бо ми розповімо про популярні сервіси, залишивши їх на суді читача.

Як працює cashback

Щоб зробити правильний вибір, необхідно зрозуміти принцип роботи сервісу. Давайте Розділяй систему на три частини:

 • Клієнт робить замовлення в магазині з послугою cashback. Це можна зробити за допомогою партнерських посилань;
 • Покупець потім платить за товар.
 • на сайті продавець заряджає комісію за послугу, а cashback повертає інтерес покупцеві.

Тому з’ясовується, що послуга допомагає декільком сторонам одночасно: покупець, продавець в магазині і послугу cashback.

Наприклад: телефон коштує 10 000 рублів, комісія в магазині-20%. Потім покупець повернеться 15% (1500 рублів), а залишок переходить на послугу.

Топ 3 casbacks

Megabonus.com

Megabonus є популярною послугою cashback, який виявився добре. Система працює з 2015. Спочатку задуманий як послуга для роботи з AliExpress, але тепер можна додати інші Інтернет-магазини. Користувачі відзначають, що Megabbтягар дійсно надійні. Користування послугою досить просте через можливість підключення розширення до браузера. Також є програма лояльності.

Сайт містить такі розділи, як cashback, історію, налаштування, покупки, вибране, відстеження замовлень, активація промо-коду та технічна підтримка (розгорнуті відповіді на часто задаються).

LetyShops

Це ще один cashback служби, які допоможуть заощадити на замовлення від AliExpress. Послуга повертає до 5% під час покупок в Інтернеті. Летишоти співпрацює з 1886 магазинами. Щоб скористатися ним, інсталюйте розширення для браузера. Система cashback також доступна для завантаження в Google Play та App Store. Кошти відображаються зручним способом. Ви можете переказати гроші на банківський рахунок, онлайн-гаманець або на поповнення рахунку. Інтерфейс сайту є сучасним, неможливо заплутатися. Якщо ви запрошуєте друзів, вам буде нараховуватися додатковий інтерес cashback.

Цікавою особливістю є програма лояльності. Суть в тому, що постійні клієнти отримують додаткові знижки. Якщо ви заробляєте статус “LetyBronze”, то він додає 10% до всього cashback, для “LetySilver”-20%, а “Letybronze”-30%.

Kopikot

Служба cashback також допомагає економити на покупці на AliExpress. Особливістю послуги є те, що cashback відрізняється від категорії товарів.

 • 3,92%-замовлення ingesher одягу, взуття, аксесуарів, декору та предметів інтер’єру.
 • 3,05%-замовлення інтез загальних категорій (косметика декоративна та турбота.
 • 1,31% – замовлення смартфонів, планшетів, комп’ютерів, аудіо-та відеоапаратури та інших пристроїв.

Покупці в оглядах відзначають, що в команді працюють професіонали, які нададуть будь-яку допомогу і вирішують труднощі. Існує також розділ на сайті з відповідями на часто задаються. За бажанням користувачі встановили підписку на список розсилки, щоб не пропустити важливі повідомлення від сервісу Kopikot.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01