X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Консолідація вантажів

  Під час перевезення невеликої кількості товарів розмір партії не завжди дозволить повністю виконати завантаження контейнера. Придбання великого обсягу продукції або оренда порожнього простору вантажного відсіку не є доцільним, тому малогабаритні партії надсилають консолідованим вантажем.
  Консолідація вантажів – накопичення та сортування посилок від різних відправників. Невеликі вантажі розміщуються в один контейнер і відправляються за необхідним маршрутом. Подібна послуга користуються популярністю серед представників малого та середнього бізнесу, приватних осіб, які здійснюють покупки у Китаї.

  Коли потрібне надсилання консолідованим вантажем

  Консолідація дозволяє зменшити ціну доставки і тим самим собівартість товару. Помістити один контейнер можна товари від різних постачальників. Подібне рішення дозволяє не тільки заощадити на вартості транспортування, а й прискорити час, витрачений на проходження митниці, оскільки документи будуть оформлені відразу на весь вантаж.
  При здійсненні невеликих замовлень не доведеться сплачувати оренду всього контейнера. Оплата провадиться тільки за фактичний обсяг вантажу. Послуга дає змогу оптимізувати операційні витрати. Для економії немає необхідності замовляти великі партії продукції, оскільки є можливість налагодити стабільні поставки товару в необхідній кількості. Послуга дозволить розвантажити склад, скоротити витрати на митне оформлення та забезпечити гнучкість ведення бізнесу.

  Переваги консолідації

  Отримання максимальної вигоди та професійний підхід – невід’ємні вимоги до ведення бізнесу. Оптимальним варіантом доставки невеликих партій товару стане транспортування консолідованим вантажем. Переваги такої послуги полягають у наступному:

  • Економія часу. Немає потреби чекати, поки виробник виготовить велику партію товару. Возити продукцію можна частинами в міру готовності.
  • Вигідна логістика. Невеликі партії продукції легше зберігати на складі.
  • Зниження вартості транспортування. На вартість доставки впливає лише вага та обсяг посилки.
  • Мінімізація ризиків. Великий обсяг товару може затримуватись, що негативно вплине на ведення бізнесу.

  Консолідувати можна будь-який тип товару. Невелика кількість продукції набагато швидше реалізується. Власник бізнесу зможе компенсувати витрати і при необхідності робити замовлення без вкладень у величезні запаси.

  Чому краще звернутися до «TopCargo»

  Компанія TopCargo здійснює морські контейнерні перевезення не перший рік. Доставка консолідованих вантажів – одна з наших пріоритетних послуг. Налагоджена схема та постійний контроль дозволяє виключати помилки при об’єднанні посилок.
  Наші склади знаходяться у ключових економічних секторах. Завдяки цьому ми готові запропонувати гнучкі умови співпраці. Партію збірного вантажу буде доставлено в Україну в точно обумовлені терміни, після чого проводиться розконсолідація посилок. Наші постійні клієнти вже оцінили переваги подібної послуги. Приєднуйтесь до них і переконайтеся самостійно, що співпрацювати з нами дійсно вигідно!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01