language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Консолідація вантажів: який сенс у збірних вантажах

  sbornie_grusy

  Постійно розвиваючись та освоюючи нові можливості для роботи, наша компанія прагне зробити доставку вантажів з Китаю ще більш зручною, оперативною та ефективною для вас. Це означає, що час від часу ми «підкидаємо» в калейдоскоп наших послуг нові та нові пропозиції, щоби співпраця з нами приносила вам лише приємні сюрпризи. Будучи зацікавленими у довгостроковому партнерстві, ми дбаємо про клієнта та його вигоди. Одним із найкращих способів доставки малих вантажів з Китаю є так звані «збірні вантажі», або «консолідація товару». Кому вигідна ця послуга та навіщо вона потрібна? Спробуймо розібратися.

  У такій справі, як перевезення вантажів з Китаю, існує дуже багато важливих факторів, наприклад:

  знаходження хорошого постачальника;

  грамотний вибір перевізника, якому можна довіряти;

  тарифи та умови компанії, яка пропонує доставку;

  доцільність перевезення та економічна вигода.

  Окремо хотілося б поговорити про фактор доцільності. Вона безпосередньо залежить від співвідношення параметрів вантажу та вартості оренди транспортного засобу, на якому здійснюватиметься доставка вантажів із Китаю. Ціна на таке перевезення не завжди відповідає прибутку від продажу цього вантажу. Щоб у нас з вами не було таких розбіжностей, ми пропонуємо послугу збірних вантажів. Докладніше про перевезення вантажів читайте у розділі «доставка вантажів з Китаю (ціна, терміни та ін.)».

  Оформити збірний вантаж можна незалежно від того, яким транспортом здійснюється перевезення. Таку консолідацію можна виконати як для корабельного транспорту, так і для авіації, і це не важко для наших фахівців. Для багатьох підприємців та організацій необхідність отримати малу партію товару з-за кордону є дуже актуальною. При транспортуванні вантажу на такі далекі відстані, як Україна-Китай, важливо, щоб перевезення окупалося. І найкращим способом це влаштувати є консолідація.

  Що таке консолідований вантаж?

  Декілька малих вантажів, зібрані на китайському складі в один, називаються збірним (або консолідованим) вантажем. Найкраще, якщо пунктом збору є склад у Китаї. Ми маємо власні склади в місті Гуанчжоу, так що консолідація вантажу стає ще зручнішою. Ось ці малі партії, які згодом полетять чи попливуть до України, юридично оформлюються як одна вантажна одиниця – для них оформляється один транспортний документ. Вигода від консолідації є очевидною – і підприємець, і перевізник витрачають у рази менше коштів на перевезення. Послугу збірного вантажу найчастіше замовляють підприємці чи компанії, які на регулярній основі отримують доставку малих вантажів із КНР до України.

  Наші склади для консолідації вантажів забезпечені всім необхідним для відповідального зберігання ваших вантажів і негайного відправлення. Довіряючи нам консолідацію, ви можете бути впевнені в тому, що вантаж добре охоронятиметься, з ним працюватимуть виключно висококласні фахівці логістичної галузі, і він прибуде до вас у строк (за винятком варіанта з митними простоями). Якщо у вас виникнуть сумніви щодо надійності зберігання – ви завжди можете замовити послугу фотозвіту про ваш вантаж.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01