language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

  З УСІХ ПОРТОВ СВІТУ

  ВАША ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

  Морські контейнерні перевезення

  Ми запропонуємо найкращий маршрут виходячи з вашого бюджету.

  45 ДНІВ
  ЦІНА - ДОСТУПНА КОЖНОМУ
  ВІД 1М³

  Дізнатись вартість

  КРАЩЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНА / ЯКІСТЬ

  ЦІНА ПІД КЛЮЧ

  ГАРАНТІЯ

  ПОСЛУГИ

  Ми підготували для вас відповіді на самі часто задаються про доставку з Китаю.
  • Переваги FCL доставки з "TOPCARGO":
    • доставка з будь-якого порту Китаю
    • пошук самої мінімальної ставки на фрахт
    • страхування вантажу
    • комплексна доставка від постачальника на склад замовника
  • Етапи FCL доставки c "TOPCARGO":
    • прийом товару від постачальника на нашому складі
    • організація експортного оформлення
    • транспортування і вантаження контейнера на корабель
    • відстеження вантажу на шляху проходження
    • експедирування і митне очищення
    • доставка вантажу на склад замовника
    Для того щоб розрахувати вартість FCL доставки вам необхідно повідомити нашому фахівцеві адресу відправки і доставки, умови поставки, габарити вантажу і його вага.
  • Морські контейнерні перевезення вантажів: висока надійність, особлива безпеку
    Морська контейнерна перевезення вантажів з Китаю в Україну є одним з найбільш економічних видів міжнародної доставки. Цей вид транспортування поширюється як на великогабаритні товари і великі їх партії, так і маленькі, пробні партії (за допомогою послуги збірного вантажу). Компанія TopCargo володіє багатим досвідом таких перевезень, налагодженими транспортними маршрутами і міцними партнерськими зв'язками з Китаєм, країнами Європи. Також працюємо з такими країнами, як Тайвань, Японія, В'єтнам, Південна Корея. Вантаж прийде з будь-якого порту Китаю протягом 45 днів в порти Одеси та Іллічівська, а також через порти країн Європи в Україну. Доступна перевезення в контейнерах 20 ', 40', 40 'High Cube і 45' High Cube. При цьому створені всі умови для того, щоб вантаж прибув в цілості й схоронності - це перевірені суду, упаковка з використанням якісних матеріалів, супровід вантажу експертом з великим досвідом в сфері логістики.
  • Відповідальне ставлення до вашого вантажу на кожному етапі доставки
    Морська Контейнерний доставка з Китаю в Україну - не найшвидший процес. Однак вантажні судна і контейнери мають високий ступінь захищеності від погодних умов, зовнішніх подразників і інших складнощів, які можуть підстерігати товар на шляху прямування. Ми гарантуємо вам відповідальний прийом товару від вашого Китайського постачальника на власному складі, професійну організацію експертного оформлення, акуратну транспортування вантажу до судна і дбайливу вантаження його на корабель. Поки вантаж буде йти, ви зможете в будь-який момент поцікавитися його станом і географічним розташуванням. Проблем на митниці не виникне, завдяки якісній митному очищенню. Вантаж супроводжують професійні співробітники, і на склад замовника він прибуває в чудовому стані.
  • Переваги та недоліки контейнерних перевезень
    До незаперечних переваг доставки товару з Китаю за допомогою контейнерних перевезень відносяться надійність, невисока вартість за перевезення одиниці об'єму вантажу, можливість перевозити великі обсяги вантажу за раз. Крім того, контейнерна вантажоперевезення різко знижує ризик розкрадання товару, так як контейнери опломбовані. Для деяких товарів вантажно-розвантажувальні роботи виявляються досить «травматичними», контейнери же істотно знижують такий ризик. При цьому упаковка такого вантажу теж коштує дешевше - контейнери відрізняються порівняно невисокою ціною.

    Морський транспорт характеризується великою вантажопідйомністю. До недоліків морських контейнерних перевезень можна віднести більш тривалий термін і залежність від погодних умов.
  • Причини замовити вантажоперевезення саме у нас:
    • Організуємо логістику з будь-якої точки Китаю;

    • Знайдемо саму мінімальну ставку на фрахт;

    • Надамо необхідні супутні послуги, такі як упаковка, перепакування вантажу, надання фотозвіт і можливість відстежити вантаж на будь-якому етапі доставки;

    • Забезпечимо комплексну доставку від постачальника на склад замовника.

    З компанією TopCargo ви можете бути впевнені в сумлінності і надійності контейнерних перевезень. Ми завжди чітко орієнтуємо своїх клієнтів в питаннях термінів і цін, інформуємо про можливі ризики, робимо все, щоб звести ці ризики до мінімуму. Значний досвід роботи, чесність і порядність, зробили нас одним з найбільш надійних і затребуваних перевізників України. Скористайтеся нашими послугами, щоб назавжди забути про будь-які проблеми з вантажоперевезеннями і налагодити свій міжнародний бізнес.
  • Блог
  • Розпакування
  • Наш канал
  Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла увійти до світового рейтингу топ держав з економічного ...
  Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на внутрішній ринок. Для покуп ...
  Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій країні здійснюється виробництво мікросхем, Led-панеле ...
  Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе як цінне джерело для наукових робіт. Надійний ...

  Для поліпшення якості обслуговування просимо залишити відгук про нашу роботу.

  • ВІДГУКИ
  • ВІДЕО ВІДГУКИ
  ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

  Сьогодні існує величезна безліч різних видів доставки і перевезення вантажів. Найбільш популярний варіант – контейнерні перевезення, які дозволяють доставляти вантажі швидко, безпечно, надійно, дозволяють значно економити кошти при перевезеннях.

  Компанія Топкарго займається міжнародною доставкою товарів зКитаю.У складі компанії існує власна агентська мережа у всіх торгових китайських портах. Ми виконуємо оперативну доставку контейнерів в порти Одеса та Іллічівськ. Перевезення вантажів здійснюється двадцяти-і-футові контейнерами (в тому числі посиленими).

  Послідовність операцій доставки товарів з Китаю:

  Зверніть увагу, вартість доставки товару з Китаю оптом залежить від наступних параметрів:

  Переваги та недоліки контейнерних перевезень

  Недоліком морських контейнерної перевезення: тривалість і залежність від погодних факторів.

  Контейнерні перевезення: в чому полягають переваги

  Суть контейнерних перевезень відображає вже сама назва. Потрібні вантажі поміщаються в спеціальні контейнери. Сама доставка проводиться за допомогою морського транспорту, від порту – різними способами. Переваги контейнерних перевезень очевидні:

  Як я можу дізнатися, у скільки особисто мені обійдеться доставка товару з Китаю?

  Щоб дізнатися, яка буде у доставки товару з Китаю ціна особисто в вашому випадку – рекомендуємо безпосередньо поговорити з нашим менеджером. Відповідальний співробітник в найкоротші терміни зробить безпомилковий розрахунок вашої доставки і озвучить тариф, який не зміниться протягом усього процесу перевезення. Ніяких націнок або неприємних сюрпризів – тільки прозору співпрацю з перспективою на довгострокове партнерство.

  Які вигоди я отримую, замовляючи морську доставку товарів з Китаю?

  В Україні товар з Китаю розкуповують на «ура», і навіть витрати на авіаційну доставку окупаються з лихвою. Що вже говорити про перевезення вантажу морем! Ми робимо все для того, щоб вантаж не затримувався, а слідував своїм маршрутом і прибув до вас як можна швидше. Правда, швидкість не можна віднести до переваг морського виду доставки. У цьому виді доставки важливіше її надійність, недорога ціна і можливість перевести велику кількість вантажу на різних плавзасобах – вузькопрофільних або універсальних – все залежить від самого вантажу.

  Коли ви замовляєте у нас доставку товарів з Китаю, наш фахівець не тільки здійснює перевезення, а й вирішує супутні проблеми – подолання мовного бар’єру з постачальником, перевірка товару (як додаткова послуга), якщо потрібно – то посилення упаковки і багато інших питань. Покладаючись на нас, ви робите свою доставку ефективніше і простіше.

  На сьогоднішній момент, можна сміливо говорити про те, що контейнерні перевезення – це один з найбільш економічних, найбільш прогресивних, найбільш вигідних, безпечних і надійних видів доставки різних вантажів з самих різних країн світу. Досить часто контейнерні перевезення використовуються при доставці товарів з Китаю, країн Південно-Східної Азії.

  Якщо ви перебуваєте в пошуках компанії, яка успішно здійснює контейнерні перевезення, то Topcargo – це прекрасний варіант для вас. Прийнятні ціни, надійність, безпеку перевезення товарів, доставка точно в обумовлені терміни. Мінімальна ставка на фрахт, робота з усіма портами, зокрема, Китаю. Приймаємо товари від постачальника на складі, викуповуємо, відправляємо в зручний для вас порт. Гарантія страхування вантажу, можливість трекінгу, різні додаткові послуги – аж до фільтру доступних постачальників. Topcargo – це найкращий помічник для вашого бізнесу!

  Чому слід вибирати саме ТопКарго?

  Компанія TopCargo прагне дати своїм клієнтам найбільш повний спектр логістичних послуг. Щоразу ми розробляємо нові акції, обзаводиться новими технічними можливостями, щоб підвищити рівень нашої доставки, а також відвідуємо різні заходи щодо підвищення кваліфікації. Все, що ми робимо – робимо зі знанням і з душею. Тому наші постійні клієнти хвалять нас і їм не приходить в голову міняти перевізника. Залишайтеся з нами і ви – а також пишіть свої відгуки про нашу роботу, щоб ми могли стати ще краще.

  Всі документальні, митні питання, проблему експедиції і оформлення вантажу, доставку його через морські кордони TopCargo бере на себе. Це означає, що оформивши замовлення, наш клієнт може просто розслабитися і чекати прибуття вантажу – що істотно заощаджує його час і сили. Довіряйте фахівцям!

  Якщо Вам потрібна і вибрати оптимальний спосіб доставки, зв’яжіться з фахівцями компанії Топарго по телефону, вказаному в шапці сайту або замовте зворотний дзвінок. Наші співробітники з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть організувати доставку з урахуванням потреб вашого підприємства.

  З повагою, TopCargo.

  (Пока оценок нет)
  Завантаження...
  language-switcher-fixed

 • Русский
  • 044 353 00 01