X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Контроль якості товарів з Китаю: що потрібно знати?

Для організації бізнесу з Китаєм мало просто вибрати свою нішу, замовити товар і перепродувати; дуже важливо зробити так, щоб не отримати, в результаті, “кота в мішку”, а разом з цим – істотні збитки. І в цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про те, як же правильно контролювати якість китайських товарів.

Контроль якості товарів з Китаю: як зробити самостійно?

При виборі постачальника і розміщенні замовлення в Китаї дуже важливим етапом є отримання зразків від китайського виробника. У західних компаній цей, здавалося б, логічний і простий спосіб оцінки якості є обов’язковим пунктом при роботі з китайцями. Але ось вітчизняні замовники їм чомусь часто нехтують. А даремно. Адже один і той же китайський виробник виготовляє товари різної якості під вимоги клієнтів з різних країн. Безумовно, багато виробників і постачальники досить сумлінні, щоб надавати всім замовникам товари належної якості, але все ж, в будь-якому випадку варто перестрахуватися. Як же?

Звичайно, отримання фабрикою різних міжнародних сертифікатів і знаків якості частково допомагає вирішити це питання. І тому, дуже важливо, ще перед тим, як здійснити перше замовлення у того чи іншого постачальника, запросити всі необхідні сертифікати. Але для фіксування сукупності властивостей і якостей конкретного товару при замовленні його виробництва у великих західних компаній є таке поняття як «golden sample». Це зразок продукції постачальника, який служить еталоном того, яким повинен бути масовий товар. На підставі нього відбувається тестування і порівняння якості, а також пред’явлення претензій та вирішення спорів в міжнародному суді. Скажімо, наявність сертифікатів якості додасть вам впевненості в безпеці товару і його відповідність всім заданим, що цікавлять вас параметрам, але тим не менш, – це не стовідсоткова гарантія того, що це – те, що вам потрібно. А щоб упевнитися в якості варто зробити наступне:

 1. Складіть щось на зразок брифа. Попередньо чітко визначте для себе, якими ключовими якостями і характеристиками повинен володіти продукт. Складіть список показників, визначте методику тестування і оцінювання. Здійснюйте тестування кожен раз по приходу нової партії товару. Врахуйте особливі вимоги для вашого товару. Як він повинен виглядати, як пахнути, як заводитися / працювати / яка повинна бути заводська упаковка. Логотип, маркування, комплектація: все це важливо перевіряти максимально ретельно.
 2. У будь-якому випадку відправляйте посилку на приватна особа, це значно полегшить проходження митниці. Або ж, якщо ви возите великі партії, то делегуйте митницю професіоналам.
 3. Підійдіть до тестування серйозно. Підготуйте зразки товарів конкурентів для порівняння. Доцільно навіть зібрати мінікоміссію, щось на зразок фокус-групи, до якої входитимуть різні фахівці. Це допоможе вам оцінити якість товару максимально об’єктивно.
 4. Дуже важливо контролювати якість товару не тільки, безпосередньо, по прибуттю в Україну, а й ще в Китаї. По-перше, так буде простіше повернути товар при необхідності. По-друге, при прибутті в Україну теж обов’язково контролюйте якість: в кінці кінців, іноді товари можуть страждати / ламатися / псуватися в процесі транспортування. До слова, ми дуже рекомендуємо вам застрахувати ваш вантаж, щоб уникнути дуже багатьох ризиків.
 5. Ще до здійснення замовлення ми дуже радимо вам ретельно ознайомитися з відгуками на роботу того чи іншого постачальника, а також якість наданого їм товару. У свою чергу, якщо ви раптом зіткнулися з несумлінним постачальником, які надав для вас товар неналежної якості, проінформуйте інших підприємців будь-яким зручним для вас способом – хоч у відгуках, хоч в спеціалізованих чатах. Це допоможе створити середовище, де для постачальників продавати поганий товар буде просто невигідно.

Контроль якості товарів з Китаю: кому можна делегувати?

Якщо ви хочете сконцентруватися на маркетингу для власного бізнесу, а також на організації внутрішніх процесів і не хочете турбуватися про логістику, доставці, а також контролі якості товарів, то ми радимо вам звернутися до кваліфікованого посередника. І в цьому випадку, фахівці компанії Topcargo – до ваших послуг. Наші фахівці не тільки зможуть підібрати постачальника, зробити замовлення і доставити товар на власний склад компанії в Китаї, але і перевірити відповідність товару всім нормам і стандартам якості. Бізнес з Китаєм разом з нами – це просто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01