X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Косметика з Аліекспресс: чи варто перепродувати?

Власний бізнес – це надійний і дійсно прибутковий варіант заробітку: навіть в цей непростий час. І, якщо ви давно подумували про власну справу, то ось він – знак того, що пора починати! Зокрема, можна побудувати бізнес на покупці косметики на AliExpress з подальшим перепродажем через соцмережі або інтернет-магазин. Наскільки рентабельна така ідея, з чого почати і як правильно відкривати інтернет-магазин косметики в Україні?

Косметика з Аліекспресс: чи варто перепродувати?

Косметика – це дійсно дуже популярний в Україні товар; він реалізується як через великих рітейлерів, так і через невеликі інтернет-магазини, в тому числі ті, що не мають сайту або навіть Лендінзі, а просто реалізують товар через акаунти в соціальних мережах. Безумовно, важливо правильно підібрати косметику цінової категорії, яка відповідає цільовій аудиторії, але в будь-якому випадку, це – справа дуже прибуткова.

Як відкрити інтернет-магазин косметики в Україні?

Для початку слід провести докладне дослідження ємності і динаміки ринку, вивчити міжнародні стандарти, законодавчу базу і норми, які регламентують діяльність у галузі електронної комерції. Тобто, як мінімум, вам потрібно визначитися з асортиментом – з тим, що конкретно ви хочете продавати, плюс – з тим, як зробити це легально. Як правило, необхідно зареєструватися в податковій як приватний підприємець.

Аналізуючи ринок, ви повинні уважно вивчити ймовірних конкурентів, інтереси і потреби цільової аудиторії. Така інформація потрібна, щоб скласти ефективну бізнес-концепцію, вибрати дійсно перспективний напрямок, мінімізувати всілякі помилки. Вивчення продукту конкурентів також добре тим, що ви можете проаналізувати їх помилки і, в свою чергу, не допустити їх у випадку зі своїм бізнесом.

Безумовно, зовсім необов’язково підключати до цього процесу професійного маркетолога (але якщо є можливість, чому б і ні?) Цю інформацію можна почерпнути в галузевих і загальнотематичних ЗМІ, на порталах імпортерів / експортерів. У розрахунок беріть тільки ті факти, які мають безпосередній вплив на нішу – обмеження на ввезення конкретних товарів, зростання інтересу до продукції нового бренду, захоплення натуральної, органічної косметикою. Зокрема, також рекомендуємо вам вивчити сайти-отзовікі. Ті косметичні продукти з Аліекспресс, які користуються там популярністю і отримують високі оцінки від користувачів, можна сміливо включати в асортимент: так як вони вже отримують відмінну рекламу і отже, будуть активно купуватися.

Для зручності всі зібрані дані бажано обробити і структурувати: скласти графіки, діаграми, майнд-карти, таблиці. Працюючи з наочними форматами, ви зможете оперативно проаналізувати відомості і зробити правильні висновки. Так, звучить трохи складно, але такий підхід безумовно краще, ніж просто випадкова закупівля випадкових товарів і спроба їх продати через Інстаграм або банальний Лендінгем.

Останній етап планування – складання грамотного, докладного бізнес-плану. Цей документ дасть об’єктивне уявлення про потенційної прибутковості проекту, дозволить поставити потрібний темп розвитку, окреслити динаміку попиту, знайти ефективні шляхи просування, запобігти можливі ризики. Бізнес-план вам також допоможе в тих випадках, коли ви шукаєте інвестора для того, щоб відкрити інтернет-магазин.

«Обличчя» майбутнього інтернет-магазину – його сайт. Він повинен залучати клієнтів, підштовхувати їх до покупки. Створення сайту можна доручити професіоналам або ж спробувати впоратися самостійно, скориставшись спеціальними конструкторами. Сайт повинен бути максимально зручним, інтуїтивно зрозумілим; обов’язково також додайте до нього онлайн-оплату. Якщо цього багато, ви можете почати з облікового запису в соціальній мережі і продавати через нього. Найчастіше для цієї мети підходять Instagram і Facebook.

При виборі асортименту для свого інтернет-магазину, ви також можете орієнтуватися на рейтинги, безпосередньо, на AliExpress. Засоби з високим рейтингом і хорошими оцінками вже популярні самі по собі, а значить – будуть дуже добре продаватися.

Обов’язково налагодьте стабільну і безперебійну доставку. Коли мова йде про великі партії товару, краще не розраховувати на службу доставки сайту: зверніться до кваліфікованого посередника. Наприклад, компанія Topcargo без проблем організовує для вас швидку і якісну доставку великих партій товару з Китаю за найбільш вигідними цінами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01