X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Кращі фоторедактори для Instagram на iPhone і Android

Погодьтеся, хочеться виділити свої фотографії із загальної маси чимось оригінальним. Це допомагає збирати лайки, передплатників і просто створювати оригінальний і цікавий контент. Як правило, привабливість фото без обробки низька. Якщо, звичайно, ви не талановитий фотограф вміє підбирати вигідні ракурси. Та й професіоналам не завадить фоторедактор, щоб розставити певні акценти або краще передати настрій на знімку.

Для пристроїв працюють на iOS і Android існує маса різних фоторедакторів. Не всі вони хороші, деякі мають незграбним інтерфейсом, містять банальні фільтри і просто роблять фото гірше, ніж було до обробки. Знайти ж якісний фоторедактор не найпростіше завдання, але ми допоможемо її вирішити.

Замість Photoshop використовуємо Snapseed

Внутрішні фільтри інстаграм або штатних програм iPhone і Android не дуже вражають. Ефекти банальні і занадто мейнстрімними. У хорошій програми повинен бути багатий функціонал, оригінальний набір фільтрів і можливостей по створенню ефектів. Тому пропонуємо поглянути на програму під назвою Snapseed.

Програма має зручний і сучасним інтерфейсом, містить величезну кількість спеціальних інструментів для обробки фото. Тут ви знайдете масштабування, обрізання фотографій, поворот, кадрування та налаштування перспективи. Основний же акцент розробники зробили на точкової корекції і використання кистей. Це дозволить дуже якісно виконати обробку і домогтися бажаного ефекту.

При цьому інструменти можна застосовувати окремо. Ви спочатку можете налаштувати яскравість знімка, вирівняти контрастність і колірну гамму, а потім, зберігши попередньо результат, приступити до точкового корекції.

Також програма не обділена і фільтрами. При редагуванні фото його якість не погіршується, програма не стискає зображення. Доступна розробка компанії Google як для Android, так і для iPhone. Знайти офіційний додаток можна в Play Market і App Store. Програма безкоштовна.

Робимо Селфі з Facetune

Програма спеціально заточена під редагування Селфі. З його допомогою ви зможете змінити колір очей, скорегувати колірний тон особи, провести корекцію форми обличчя і навіть відбілити зуби. Також дуже просто, буквально в кілька кліків, вдасться прибрати кола під очима. Погодьтеся, зручно мати під рукою програму, щоб робити Селфі без наведення макіяжу або відвідування салону краси. До того ж це програма допоможе привести себе в форму на фото без необхідності сідати на дієту заради ефектного знімка. В арсеналі програми також є безліч цікавих фільтрів.

Макіяж з YouCam Makeup

Не завжди є час і можливість зробити ефектний макіяж. Та й не кожна дівчина готова заради фото в інстаграм витратити кілька годин на підготовку. І в цей момент як не можна краще підійде фоторедактор YouCam Makeup. У ньому можна докорінно змінитися. Зробити нову зачіску, змінити колір очей і волосся, випробувати різні колірні відтінки помади і підводки для очей. Додаток добре тим, що можна визначитися з підбором підходящої тональності при виборі косметики, а також привести не найвдаліше фото в порядок всього за кілька хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01