language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Кредитні канікули: що це таке?

  Кредити сьогодні – дуже поширене явище, і вони, за фактом, надають можливість отримати гроші для тих чи інших потреб максимально швидко. Але що робити, якщо з виплатою кредиту виникли проблеми, наприклад, непередбачені фінансові труднощі? У цьому випадку, щоб не брати новий кредит для погашення старого, можна звернутися до послуг кредитних канікул. Послуги такого роду можна знайти в багатьох банках.

  Кредитні канікули: що це таке?

  Кредитні канікули — це відстрочка виплати кредиту, яку позичальнику надає банк на певний час. У цей час людина не виплачує кредит. Сьогодні можна розрізнити кілька різновидів кредитних канікул, це може бути повна відстрочка, часткова або переведення кредиту в іншу валюту. Загалом, кредитні канікули – це досить популярна банківська послуга, до якої необхідно вдаватися у тих випадках, коли щомісячні виплати за кредитом ніяк не вписуються у ваш бюджет.

  У яких випадках надається послуга кредитних канікул?

  Варто розуміти, що кредитні канікули доступні далеко не всім: банк повинен знати досить вагому, поважну причину, через яку на якийсь час ви припините виплати. Загалом, як правило, здійснюються такі послуги:

  1. За умовами кредитного договору. Іноді кредитні компанії заздалегідь обговорюють всі умови кредитного договору і роблять все, щоб позичальникові було не складно оформити кредит своєчасно, не допустивши фінансових труднощів. Не варто демонізувати банки: як правило, вони так само зацікавлені в тому, щоб ви виплатили кредит якомога швидше і безболісно для свого бюджету. У кредитному договорі може бути вже зазначено, що у певний період, наприклад, у середині терміну оплати кредиту, користувачеві надають кредитні канікули на кілька місяців, щоб він зміг не обмежувати себе в інших потребах і просто відпочити від щомісячної оплати позики.
  2. За бажанням позичальника. Потрапивши у скрутне фінансове становище, людина самостійно може попросити банк оформити кредитні канікули. Безумовно, найчастіше послугу кредитних канікул отримують пільгові категорії громадян. Але, якщо послуга вам потрібна і ні до яких пільгових категорій ви не належите, то спробувати в будь-якому випадку варто.

  Ситуації в житті можуть бути різними, тому кожен позичальник перед оформленням кредиту повинен передусім переконатися, що банк готовий йти на зустріч своїм клієнтам і в потрібний момент оформити таку послугу як кредитні канікули.

  Основний плюс кредитних канікул полягає в тому, що при тому, що позичальник зупиняє виплату кредиту, йому не зараховуються прострочення, його кредитна історія ніяк не погіршується. Це – свого роду пауза, тривалість якої регламентується особливим договором між банком та позичальником.

  Якщо ви розумієте, що ваш бюджет не витримує щомісячних виплат боргів за кредитами, то не варто панікувати, але не варто ігнорувати необхідність виплат. Це – той випадок, коли дійсно варто звернутися до послуги кредитних канікул, послуги реструктуризації боргу, або ж до позик у мікрокредитних організаціях.

  Досить часто послуга кредитних канікул надає військовослужбовцям: щоб на момент своєї служби вони не турбувалися про повернення боргів за кредитами, щоб не погіршувалась їхня кредитна історія і щоб вони змогли знову розпочати виплати після закінчення своєї військової служби.

  Чи всі банки надають послугу кредитних канікул?

  Безперечно, така послуга присутня не в усіх банках. І дуже бажано, перед тим, як відкривати кредит, дізнатися, чи надає банку таку можливість при нагоді – вона дозволяє здорово перестрахуватися від негативних сторін кредитів. Як правило, цю інформацію можна знайти на офіційних сайтах банків, що вас цікавлять. Як правило, на офіційних банківських сайтах ви також можете знайти інформацію про те, які категорії громадян можуть розраховувати на отримання послуги кредитних канікул. Загалом кредитні канікули досить популярні, адже це – можливість для банку зберегти своїх клієнтів та порядні ділові відносини зі своїми клієнтами.

  Альтернатива кредитним канікулам: якою вона може бути?

  Якщо ваш банк не надає послугу кредитних канікул або, з якоїсь причини не надає її саме вам, то ви можете взяти нову позику для того, щоб практично безболісно виплатити вже наявний кредит. Якщо банки кредит не дають через кредитну історію, що погіршилася, рекомендуємо вам взяти кредит у приватного інвестора, або ж у мікрокредитної організації. Зокрема такого інвестора ви зможете без проблем знайти на сайті finsocial.ru на найбільш вигідних умовах. Основна риса пошуку інвестора для кредиту на нашому сайті така, що про умови ви домовляєтеся з ним самостійно – щоб знайти компроміс і знайти саме ті умови, які найбільш оптимально влаштовуватимуть обидві сторони. Гроші ви отримуєте максимально швидко – будь-яким зручним для вас способом.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01