language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Критерії вибору товарів для перепродажу в Україні

  utyug-chinaДоставка з Китаю в Україну – вигідний бізнес далеко не для всіх підприємців-початківців. Основні причини неуспіху: замовлення неякісного товару та невміння його продати. Щоб уникнути цієї проблеми, ви повинні бути експертом у своїй сфері діяльності та розумітися на продукті, який збираєтеся продавати. Спробуємо продемонструвати, як це працює на прикладі досить популярного товару з Китаю – праски.

  Сучасні праски з Китаю мають привабливий дизайн, вони компактні, відрізняються зовсім невеликою вагою, що робить їх не тільки дуже зручними у використанні, але й вигідним товаром для імпорту в Україну. На праски немає сезонних вагань попиту, а товарів-замінників ще не вигадали. Отже, можна спробувати замовити невелику партію та оцінити попит на товар в Україні.

  При виборі приладів на китайських інтернет майданчиках враховуйте, що кожен пристрій має якісь свої характеристики, позитивні сторони, мінуси і особливості. Все це обов’язково враховуватимуть і ваші майбутні клієнти, інакше є всі шанси під час прасування зіпсувати улюблену річ. Тому, уважно ознайомтеся з найпоширенішими порадами з мережі, на які орієнтуватимуться ваші користувачі.

  Критерії, на які вам потрібно звернути увагу, при замовленні доставки з Китаю до Києва:

  – Наявність сертифікатів якості

  – Дизайн та зовнішній вигляд продукту

  – Функціональність.

  – Технічні характеристики

  – Вартість

  У якісно виробленої праски, збірка буде дуже міцною, ніде жодна деталь не вискочить і не розбовтається. Враховуйте це при перепродажі техніки з Китаю. Інакше негативні відгуки швидко зіпсують вашу репутацію та відлякають нових клієнтів. Тому, при виборі товару для доставки з Китаю до України, низька ціна – не найкращий орієнтир.

  Зверніть увагу на матеріали, з яких виробляють праску (металокераміка, сталь, алюміній, тефлон). Моделі прасок, у яких підошва зроблена з матеріалу, покритого тефлоном, вважаються найкращими. Обговоріть ці нюанси із китайським виробником ще до оплати. Щоб не сумніватися у товарному вигляді виробів, зверніться до фахівців компанії Топкарго за послугами викупу та перевірки з вантажу. Наші працівники зроблять вам детальний фотозвіт товару.

  Технічні характеристики та функціональність побутового приладу також дуже важливі. Наявність різних режимів прасування та економічність відіграють важливу роль при виборі праски. Тому перед замовленням оптової партії товару з Китаю орієнтуйтесь на переваги кінцевих споживачів. Поцікавтеся у друзів та знайомих, що для них критично при виборі, а за що можна не переплачувати. Продумайте, як ви поясните ці переваги вашим майбутнім покупцям.

  Замовляючи послугу доставки Китай-Україна, ви можете розраховувати на комплексну інформаційну підтримку від представників компанії Topcargo. Ми здійснюємо вантажоперевезення “під ключ”, що означає економію вашого часу та енергії на вирішення проблем із митним оформленням та іншими нюансами. Якщо у вас виникнуть питання, ви можете задати їх за номером, вказаним у шапці сайту, або у формі, що спливає праворуч. Наші співробітники з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть організувати доставку вантажу до ваших дверей.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01