X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Купальники з Китаю: ідея для бізнесу

  Купівля будь-якого товару за однією ціною з наступним перепродажем за іншою – це найстаріша, що працює і універсальна схема бізнесу. Складнощі зазвичай полягають в іншому – наприклад, в пошуках постачальників, в пошуках потрібного товару, в логістиці, в продумуванні концепції, в пошуку ніші бізнесу. Бізнес з Китаєм – це досить-таки перспективно, як мінімум, тому що товари звідти відрізняються дійсно низькими цінами і при цьому – досить-таки високою якістю. Часи, коли товар з Китаю апріорі був поганим вже давно пройшли, а китайські фабрики і заводи стабільно випускають дійсно якісні товари. Ніші для бізнесу з Китаєм теж існують дуже різні. Наприклад, ви можете почати купувати в Китаї оптом купальники, після чого – продавати їх в Україні вже за іншою ціною. Чим не варіант? Опишемо плюси такого бізнесу і розповімо, як краще його організувати.

  Купівля купальників в Китаї з подальшим перепродажем в Китаї: основні переваги

  • У Китаї виробляються дійсно якісні купальники за досить низькими закупівельними цінами, що дозволяє встановити ціну вище при перепродажі, отримавши продажу кожної одиниці значний прибуток.
  • Вибір постачальників купальників в Китаї досить великий. Тут працюють як місцеві дизайнери, так і відбувається копіювання популярних брендів. Ви можете купувати оптом як репліки, так і абсолютно оригінальні, самобутні моделі.
  • Ви можете організувати досить швидку доставку з Китаю, щоб все поставки здійснювалися вчасно.
  • Купальники – це дуже популярний товар, який буде розкуповуватимуться досить швидко і як наслідок, приносити досить відчутний прибуток.

  Як правильно організувати покупку і доставку купальників з Китаю?

  Якщо ви задумали налагодити покупку і подальший перепродаж купальників з Китаю, то при заняттях цим самостійно і з нуля, ви ймовірно зіткнетеся з деякими об’єктивними проблемами. По-перше, китайський ринок кілька специфічний і без знання його особливостей і знання китайської мови буде досить складно. Звичайно, ви можете користуватися популярними майданчиками на кшталт Alibaba і Taobao, але з деталями доставки і розмитнення буде розібратися непросто. Саме тому є сенс звернутися за допомогою до професіоналів, які вже давно мають справу з Китаєм. Фахівці компанії Топкарго із задоволенням допоможуть вам знайти хороших постачальників купальників, доставити їх в Україну за допомогою карго- або авіадоставки, правильно розмитнити товар і доставити вантаж до потрібної локації вже в Україні. Ми не просто доставляємо товар оптом, ми дозволяємо максимально оптимізувати і прискорити всі процеси, які з цим пов’язані. Пошук постачальників, перевірка якості товару, розмитнення, доставка різними способами, зв’язок із замовником на всіх етапах: відкрити бізнес разом з нами – це просто як ніколи!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01