X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Купити меблі в Японії

Покупка якості і красивих меблів завжди все це. Насправді, це меблі, багато в чому залежить від комфорту вашого перебування вдома, це залежить від атмосфери будинку. А параметри для вибору є тільки величезна кількість: візуальна естетика, зручність, якість матеріалів, Ціна, складність поставок і транспортування, а також багато, багато іншого. Якщо ви відчайдушно, щоб знайти підходящу опцію для вас в місцевих салонах меблів, ми можемо порадити вам замовити меблі з-за кордону: в зарубіжних інтернет-магазинах і вибір більше, і якість веселіше. Багато практики замовлення меблів з Китаю-це гарний варіант, без сумніву. Але якщо ви хочете отримати найвищу якість, інноваційний і естетичний продукт, радимо підібрати меблі з Японії.

Вибір меблів в Японії: основні переваги

Японський інтер’єр-це щось особливе, неймовірно естетичне. Навіть у непроектована в японському стилі інтер’єр, багато елементів явно запозичили в землі сонця, що сходить: ми прагнемо до стислості, використовуючи вбудовані шафи, перегородки, мінімізувати кількість громіздких меблів. Бажання японців мінімізувати предмети інтер’єру зрозуміло: частими землетрусами не дають їм можливість отримати масу побутової посудом. І так традиційні японські меблі-це татамі (килимки для підлоги, які сидять або сплять, ставлять безпосередньо на підлогу), tanza (малий кабінет для зберігання речей), bebu (звичайний екран).

Головним життєвим кредо японського є прагнення досконалості. І природа відіграє велику роль у цьому. Японський стиль і природа нероздільні концепції. Тому в інтер’єрі використовуються тільки натуральні матеріали, такі як woodproducts. Майже всі меблі в японському стилі виготовлені з дерева.

Якщо ви хочете реалізувати в будинку інтер’єр в японському стилі, то меблі дійсно варто замовлення справжнім. Звичайно, є деякі труднощі, але все можливо.

Купівля меблів з Японії: як організувати процес?

Є кілька труднощів. По-перше, справжні японські онлайн магазини взуття не практикують англомовні веб-сайти. Тобто, вам буде потрібно або Перекладач-консультант, або вам доведеться мати справу з онлайн-перекладачем. Крім того, Доставка з Японії-це не легко, це обов’язково буде потрібно послугами гарної, перевіреної транспортної компанії. Кращим варіантом було б звернутися до посередника: всі ці функції дійсно краще дати аутсорсинг, Початківці досить важко зрозуміти тонкощі поставок, логістики, платіжних функцій у відповідності з курсом ієни, Доставка на японський склад, і потім українським. До того ж, труднощі з особливостями японської мови також дійсно присутні. Важливо також розуміти, що меблі є досить великою посилки, і якщо ви замовляєте меблі гарнітур, або навіть хочете створити бізнес з Японією, купуючи меблі там і перепродажем на батьківщині, необхідно розуміти, що все це можливо доставити або морським шляхом доставки вантажу або літаком. Перший варіант буде дешевшим, але другий-швидше, можна вибрати що саме для вас.

Доставка меблів з Японії з Топовантажу-це просто!

Якщо ви плануєте купити меблі в Японії з подальшою доставкою, якщо ви плануєте регулярні поставки, або хочете познайомитися, принаймні, з місцевим діапазоном, ви можете звернутися до toccargo професіоналів. Ми надаємо широкий спектр послуг, пов’язаних з придбанням і доставкою меблів, а також інші великогабаритні товари з Японії, Китаю, Кореї, Тайваню. Ми допоможемо вам визначитися з вибором, вибрати постачальників, провести покупку товару, доставити будь-який зручний для вас спосіб-морським або літаком. У нас є найкращі ціни, існують різні варіанти страхування ваших товарів, ми також надаємо послуги доставки “до дверей”, грубо кажучи-“під ключ”. Одноразову поставки і регулярні, коректні реєстрації всіх митних документів. З нами ви можете бути впевнені в дійсності високої якості як товарів, так і самої доставки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01