X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Купівля сенсорного екрану на смартфон

Сенсорні екрани знайшли застосування у всіх областях діяльності людини. Як і будь-який механізм, екран виходить з ладу по ряду причин. Це може бути фатальне падіння, потрапляння вологи, пилу, бруду. В цьому випадку виникає питання про придбання нового сенсорного екрану.

Види сенсорів

Щоб розібратися з купівлею, потрібно вибрати вид сенсорів. З розвитком технологій ми отримали кілька таких типів.

 1. Резистивний сенсор. У більшості телефонів використовують саме їх. До складу сходить два прошарки, які виконані з матеріали, що пропускає струм. Верхній шар – чистий пластик, а нижній виконаний з мінерального або органічного скла. Два шару розташовані на невеликій відстані один від одного, а між ними – повітря. При натисканні на екран шари з’єднуються і відбувається реакція, яку ми бачимо на екрані. Такий вид відрізняється невисокою ціною, практичністю і точністю. Хоча багато користувачів помітили крихкість резистивного сенсора.
 2. Ємнісний сенсор. Конструкція значно відрізняється від попередньої моделі. Такий сенсор складається з скляного шару, який проводить струм. Контрольні точки розташовані в чотирьох кутах. До них передаються сигнали, що демонструють координати точки натискання. Так відбувається реакція на екрані. Картинка на екрані значно яскравіше, ніж в першому виді. Ємнісний сенсор не так популярний, але в сервісах і магазинах ще зустрічається.
 3. Хвильовий сенсор. Виконано зі скла. Є два перетворювача. Між ними така зв’язок: перший передає сигнал, а другий приймає. Натискаючи на екран, переривається ця хвиля і ми бачимо реакцію на екрані. Хвильові сенсори ще не набули широкого визнання, але спеціалісти стверджують, що майбутнє точно за таким видом по ряду причин. По-перше, хвильові сенсори передають чітку і яскраву картинку. А по-друге, цей вид стійкіше і довговічніше.

Де придбати сенсорний екран

Після вибору необхідного виду екрана приступаємо до покупок. Для початку можна відправитися в місцевий магазин електроніки. Фахівці допоможуть вибрати кращий варіант для телефону, розкажуть про переваги і недоліки певного виду, якщо ви ще не прийняли рішення. Не у всіх містах можна знайти потрібний сенсор, тому звернемося до інтернет-магазинах. Пошук потрібного сенсорного екрану не зажадає виходу з дому, тому можна в спокійній обстановці розглянути доступні варіанти на віртуальних полицях.

Найбільш популярний варіант – замовлення на Аліекспрессе. Там продаються всі представлені види за приємними цінами. Важливо читати відгуки перед покупкою. Користувачі завжди намагаються залишати коментарі на цій платформі, щоб іншим було легше орієнтуватися. Також Аліекспресс співпрацює з багатьма сервісами, які надають знижки і купони, а також Кешбек повернення коштів.

Для установки купленого екрану краще звернутися в сервісний центр, якщо до цього ви не мали справу з установкою. Чи не намагайтеся долю телефону без особливих потреб. Фахівці оперативно і якісно виконають роботу в строк, а вам не доведеться витрачати сили і час на самостійну установку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01