X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Кваліфікований посередник в Китаї: для чого?

Практично кожен бізнесмен не буде заперечувати того, що Китай – це одна з кращих країн, де можна знайти хороших постачальників для свого бізнесу. Величезний вибір різних товарів в різних галузях, безліч фабрик, заводів і мануфактур, налагоджені системи транспортування вантажів з Китаю в Україну, можливість пошуку постачальників як онлайн, так і офлайн: можливостей вести бізнес з Китаєм настільки багато, що в цьому розмаїтті дуже легко розгубитися . Саме в цьому випадку, стають необхідними послуги кваліфікованого посередника, який проконсультує, допоможе, опише особливості ринку в цікавій для вас галузі, а також допоможе в оформленні документів. Втім, особливо все по порядку.

Кваліфікований посередник в Китаї: які його завдання?

 • Посередник допоможе вам знайти хорошого постачальника. Саме людина, яка давно має справу з китайським ринком, відвідує спеціалізовані виставки, в змозі знайти оптимального постачальника. В даному випадку, перед закупівлями, ви будете володіти не тільки інформацією з Інтернету, яку часто складно перевірити, але і всіма необхідними медіафайлів, а також заручитися гарантією особи, яке вас представляє – вашого посередника.
 • Посередник може здійснити закупівлю товарів, а також транспортувати її до складу в Китаї – якщо, наприклад, вантажне судно відходить не відразу після закупівлі, а тільки через якийсь час.
 • Організація доставки, також може здійснюватися кваліфікованим фахівцем. Це гарантує безпеку вашого вантажу і правильне оформлення всіх документів.
 • Кваліфікований посередник бере на себе турботи про митне оформлення вантажів, що зробити самостійно вельми непросто – без спеціальних знань про питання.
 • Китайська мова – дуже непростий і зовсім не схожий ні на один з європейських мов. Зазвичай посередники або ж володіють мовою, що істотно допомагають справі, або ж співпрацюють з перекладачами.

Якщо у вас є питання з приводу співпраці з Китаєм, доставки вантажів, пошуку постачальників і митного оформлення вантажів, то звертайтеся до фахівців компанії TOPCARGO. Проконсультуємо, вирішимо існуючі проблеми, допоможемо у всіх питаннях, які стосуються пошуку постачальників, організації доставки, розмитнення вантажів, а також зберігання вантажів на складах. Немає нічого складного: ви залишаєте заявку зі своїм питанням або побажанням, з вами зв’язується наш менеджер, далі здійснюється орієнтовний розрахунок вартості послуг, ми спілкуємося з постачальником, викуповуємо товар, доставляємо на склад, потім відбувається доставка вантажу в Україну, митне оформлення і вже потім , товар потрапляє до вас. Разом з нами, бізнес з Китаєм – це просто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01