language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Кваліфікований посередник в Китаї: для чого?

  Практично кожен бізнесмен не буде заперечувати того, що Китай – це одна з кращих країн, де можна знайти хороших постачальників для свого бізнесу. Величезний вибір різних товарів в різних галузях, безліч фабрик, заводів і мануфактур, налагоджені системи транспортування вантажів з Китаю в Україну, можливість пошуку постачальників як онлайн, так і офлайн: можливостей вести бізнес з Китаєм настільки багато, що в цьому розмаїтті дуже легко розгубитися . Саме в цьому випадку, стають необхідними послуги кваліфікованого посередника, який проконсультує, допоможе, опише особливості ринку в цікавій для вас галузі, а також допоможе в оформленні документів. Втім, особливо все по порядку.

  Кваліфікований посередник в Китаї: які його завдання?

  • Посередник допоможе вам знайти хорошого постачальника. Саме людина, яка давно має справу з китайським ринком, відвідує спеціалізовані виставки, в змозі знайти оптимального постачальника. В даному випадку, перед закупівлями, ви будете володіти не тільки інформацією з Інтернету, яку часто складно перевірити, але і всіма необхідними медіафайлів, а також заручитися гарантією особи, яке вас представляє – вашого посередника.
  • Посередник може здійснити закупівлю товарів, а також транспортувати її до складу в Китаї – якщо, наприклад, вантажне судно відходить не відразу після закупівлі, а тільки через якийсь час.
  • Організація доставки, також може здійснюватися кваліфікованим фахівцем. Це гарантує безпеку вашого вантажу і правильне оформлення всіх документів.
  • Кваліфікований посередник бере на себе турботи про митне оформлення вантажів, що зробити самостійно вельми непросто – без спеціальних знань про питання.
  • Китайська мова – дуже непростий і зовсім не схожий ні на один з європейських мов. Зазвичай посередники або ж володіють мовою, що істотно допомагають справі, або ж співпрацюють з перекладачами.

  Якщо у вас є питання з приводу співпраці з Китаєм, доставки вантажів, пошуку постачальників і митного оформлення вантажів, то звертайтеся до фахівців компанії TOPCARGO. Проконсультуємо, вирішимо існуючі проблеми, допоможемо у всіх питаннях, які стосуються пошуку постачальників, організації доставки, розмитнення вантажів, а також зберігання вантажів на складах. Немає нічого складного: ви залишаєте заявку зі своїм питанням або побажанням, з вами зв’язується наш менеджер, далі здійснюється орієнтовний розрахунок вартості послуг, ми спілкуємося з постачальником, викуповуємо товар, доставляємо на склад, потім відбувається доставка вантажу в Україну, митне оформлення і вже потім , товар потрапляє до вас. Разом з нами, бізнес з Китаєм – це просто!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01