language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Лайфхаки для економії: найкращі способи оптимізації витрат

  Грамотне фінансове планування – це дуже важливий фундамент фінансової грамотності та найважливіша складова фінансового благополуччя загалом. Часто складне матеріальне становище супроводжує не стільки тих, хто заробляє небагато, а більше тих, хто не цілком грамотно оптимізує свої витрати. Загалом, щоб у вас з’явився ресурс для накопичення, важливо правильно оптимізувати витрати. І тут дуже до речі знадобляться навички розумної економії. А про лайфхаки для економії та оптимізації витрат, ми із задоволенням розповімо вам у цій статті.

  Лайфхаки для економії: найкращі способи оптимізації витрат

  1. Записуйте всі витрати. І ті, що включені до запланованого бюджету. І тим більше ті, що сталися спонтанно, несподівано. Часто під кінець місяця ми не можемо зрозуміти, куди робити така прорва грошей саме тому, що кілька тисяч або десятків тисяч рублів пішли на несподівані витрати. Можете завести для цього спеціальний мобільний додаток. Дослідження показують, що ті, хто точно записує всі свої витрати, згодом скорочують їх на 10-20%. Цей ефект досягається через те, що таким чином люди починають контролювати спонтанні покупки.
  2. Перевіряйте чеки. «Людський чинник» грає скрізь. І не тому, що касир чи співробітниця на ресепшені справді хотіли вас обдурити. Просто помилки трапляються. І у техніки зокрема. Але ці помилки можуть вилитися у вагомі витрати з вашого боку. Регулярна перевірка чеків допоможе вам уникнути подібних неприємностей.
  3. Оформіть медичну страховку. Особливо якщо у вас велика родина. Добровільне медичне страхування дозволить заощадити на платних медичних послугах. Головне, вибирайте уважно та читайте відгуки. Таким чином, медична страховка допоможе покрити досить велику кількість медичних маніпуляцій і, здебільшого, медичні страховки здорово себе виправдовують.
  4. Не ходіть по магазинах втомленим чи голодним. Потрібно навчитися планувати свої покупки. Це зручно робити за допомогою мобільних програм. Їх використання захистить вас від багатьох неприємних ситуацій.
  5. Не купуйте дешевий мас-маркет одяг. Вона досить швидко зношується і виходить із моди. Найкраще зробити ставку на той одяг, який близький до класичного стилю і, загалом, якісно пошитий з хороших тканин. Таким чином одяг буде служити вам роками і вам не потрібно буде оновлювати гардероб щосезону.
  6. Виїжджаєте – не платіть. Якщо ви їдете на термін більше тижня і вдома нікого не залишається, ви маєте право подати на перерахунок комунальних платежів. Потрібно лише підтвердити факт від’їзду – наприклад, пред’явити квитки. Заява подається до компанії, що управляє.
  7. Чистіть телефон від передплат. Раз на 1-2 місяці перевіряйте, чи не підключили ви випадково якусь платну передплату. Це справді може статися практично непомітно для вас. А грошей з рахунку відлітати буде пристойно. Те саме стосується платних додатків, які автоматично оновлюють платну передплату щоразу.
  8. Складайте списки перед походами магазинами. Похід магазинами із заздалегідь заготовленим списком дозволяє заощадити до 30% звичайних витрат. А правильно складений список допоможе уникнути досить великої кількості спонтанних і не завжди продуманих покупок.
  9. Під час планування бюджету обов’язково виділіть невелику суму для спонтанних покупок. Це може бути буквально 300 рублів: але так ви задовольните свого внутрішнього шопоголіка і зможете уникнути серйозних зривів.
  10. Використовуйте різні купони, промокоди та акційні пропозиції для покупок. Практично будь-яку покупку можна зробити більш вигідною, якщо витратити зовсім небагато часу на серфінг у пошукових системах щодо акційних пропозицій.
  11. Якщо ви водій, то намагайтеся керувати машиною максимально акуратно. Так ви мінімізуєте ризики витратних штрафів.
  12.  Робіть покупки з друзями та знайомими. Особливо це стосується популярних пропозицій на кшталт 1+1=3.
  13. Не соромтеся запитувати лікарів та фармацевтів про дженериків – дешевші альтернативи дорогих ліків з тими ж чи аналогічними діючими речовинами.
  14. Поставте лічильники, якщо досі цього ще не зробили. Таким чином, ви заощадите на тій же воді.
  15. Використовуйте банківські картки з можливістю кешбеку. З такими картками, з кожної або практично кожної покупки, частина коштів повертатиметься назад на ваш рахунок.
  16. Мінімізуйте борги. Намагайтеся віддавати борги за кредитами якнайшвидше: так ви переплатите мінімум відсотків, не платитимете штрафи за прострочення.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01