X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Легендарні жінки Китаю

Китай – країна з великою історією, наповненою випробуваннями і досягненнями. Сьогодні ця країна одна з найбільш успішних, завдяки чому авіа карго з Китаю розвозяться по всьому світу. Сьогодні мова піде про жінок, які Зіграй немаленьку роль в розвитку КНР:

 1. Сун Цінлін. Все її життя – це приклад боротьби за визволення народу Китаю. Її чоловік – Сунь Ятсен, був одним з найвпливовіших політичних діячів країни, тому посмертно був нагороджений титулом “батько нації”. Прийнято вважати, що Сун Цінлін також заслуговує титулу “мати нації”. Незважаючи на незгоду з політичними поглядами комуністів в 1949 році Сун залишилася в Китаї і почала працювати з дітьми. Уже в 1959-1975 роках вона стала заступником голови КНР. Сун Цінлін померла у віці 88-ти років в США, де жила останні кілька років життя.
 2. У Цзетянь. Перша і остання імператриця, яка самостійно правила Китаєм. Вона була досить радикальною жінкою, тому встановила тоталітарний контроль над всім Китаєм. У 13 років У Цзетянь потрапила в імператорський гарем як молодша наложниця. Однак їй вдалося пробратися на вершину влади шляхом холодного політичного розрахунку. Померла У Цзетянь в 67 років в заміському будинку, в який вона була заслана вищими сановниками.
 3. Ци Сі. Імператриця, мати-вдова не одного імператора династії Цин, впливова політична діячка кінця XIX – початку XX століття. Ця жінка мала любов’ю до розкоші. Святковий стіл з 108 різноманітних страв не був для неї шиком. Цей стіл більш відомий як “Обід маньчі-хань”. Крім того, імператриця любила собак, розводила квіти і була упереджена до китайської опері.
 4. Ма Мінде. У віці 13-ти років Ма Мінде була обрана в якості служниці при дворі принца Лю Чжуан, який незабаром зайняв трон імператора. Так, як Ма Мінде проявляла великодушні якості, володіла правилами етикету і ставилася з повагою до вищих, вона була обрана імператрицею.

Крім усього вищеописаного, Ма Мінде була досить утворена. Вона знала напам’ять “Книгу змін”, вивчала класику конфуціанства. Багато політичні питання не наважувалися без її участі. Імператор Лю Чжуан часто питав поради у імператриці. Після того, як імператор Лю Чжуан помер, його пост зайняв Лю Дань. Однак свою позицію в країні Ма Мінде не втратила. Вона померла у віці 41-го року. У багатьох успіхи свого правління імператори Лю Дань і Лю Чжуан зобов’язані саме їй. Вона була прикладом для наслідування, як домогосподарка, і як імператриця з мудрістю в серце.

 1. Фу Хао. Перша жінка-генерал в Китаї. Вона була однією з 60-ти дружин імператора У Діна. Вона була красива, розумна і талановита. Одного разу, на північних кордонах Китаю почалася війна. Фу Хао дуже хотіла піти на війну, однак в XIII столітті до н.е. це було практично неможливо. Але імператор дуже любив Фу Хао і поважав її бажання, тому дозволив їй йти в військовий похід. Через кілька місяців Фу Хао повернулася з радісною новиною про те, що ворога вдалося здолати. Побачивши в своїй дружині талант полководця, імператор віддає їй 10-ю частину своєї армії. Їй було підпорядковане воїнство з 13 тисяч чоловік! Фу Хао прийняла бої більш ніж у 20-ти незалежних держав і раз по раз перемагала. Так, як бої її сильно виснажили, вона померла у віці 30-ти років. В її честь чоловік спорудив усипальницю, в якій було знайдено не тільки безліч грошей і коштовностей, а й різне військове зброю, що тільки підкреслює її роль в країні.

Слідкуйте за нашими новинами і дізнавайтеся найцікавіші факти про бізнес та історії Китаю. А більше інформації про авіадоставка з Китаю в Україну ви зможете знайти в розділі “Послуги”.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01