language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Легендарні жінки Китаю

  china_womanКитай – країна з великою історією, наповненою випробуваннями та досягненнями. Сьогодні ця країна є однією з найуспішніших, завдяки чому авіа карго з Китаю розвозиться по всьому світу. Сьогодні йтиметься про жінок, які відіграли немаленьку роль у розвитку КНР:

  1. Сун Цінлін. Все її життя – це приклад боротьби за визволення народу Китаю. Її чоловік – Сунь Ятсень, був одним із найвпливовіших політичних діячів країни, тому посмертно був нагороджений титулом “батько нації”. Прийнято вважати, що Сун Цінлін також заслуговує на титул “мати нації”. Незважаючи на незгоду з політичними поглядами комуністів у 1949 році, Сун залишилася в Китаї і почала працювати з дітьми. Вже у 1959-1975 роках вона стала заступником голови КНР. Сун Цінлін померла у віці 88 років у США, де жила останні кілька років життя.

  2. У Цзетянь. Перша та остання імператриця, яка самостійно правила Китаєм. Вона була досить радикальною жінкою, тож встановила тоталітарний контроль над усім Китаєм. У 13 років У Цзетянь потрапила до імператорського гарему як молодша наложниця. Однак їй удалося пробратися на вершину влади шляхом холодного політичного розрахунку. Померла У Цзетянь у 67 років у заміському будинку, в який вона була заслана найвищими сановниками.

  3. Цисі. Імператриця, мати-вдова не одного імператора династії Цін, впливова політична діячка кінця XIX – початку XX століття. Ця жінка мала любов до розкоші. Святковий стіл зі 108 різноманітних страв не був для неї вишукуванням. Цей стіл найбільш відомий як “Обід маньчі-хань”. Крім того, імператриця любила собак, розводила квіти і була упереджена до китайської опери.

  4. Ма Мінде. У віці 13-ти років Ма Мінде була обрана як служниця при дворі принца Лю Чжуана, який незабаром зайняв трон імператора. Так, як Ма Мінде виявляла великодушні якості, мала правила етикету і ставилася з повагою до вищих, вона була обрана імператрицею.

  Крім всього вищеописаного, Ма Мінде була досить утворена. Вона знала напам’ять “Книгу змін”, вивчала класику конфуціанства. Багато політичних питань не вирішувалися без її участі. Імператор Лю Чжуан часто питав поради у імператриці. Після того, як імператор Лю Чжуан помер, його посаду обійняв Лю Дань. Проте своєї позиції в країні Ма Мінде не втратила. Вона померла у віці 41 року. Багато успіхів свого правління імператори Лю Дань і Лю Чжуан зобов’язані саме їй. Вона була прикладом для наслідування як домогосподарка і як імператриця з мудрістю в серці.

  5. Фу Хао. Перша жінка-генерал у Китаї. Вона була однією з 60-ти дружин імператора У Діна. Вона була красива, розумна та талановита. Одного разу на північних кордонах Китаю розпочалася війна. Фу Хао дуже хотіла піти на війну, однак у XIII столітті до н. це було майже неможливо. Але імператор дуже любив Фу Хао та поважав її бажання, тому дозволив їй йти у військовий похід. Через кілька місяців Фу Хао повернулася з радісною новиною про те, що ворога вдалося подолати. Побачивши у своїй дружині талант полководця, імператор віддає їй 10 частину своєї армії. Їй було підпорядковане воїнство із 13 тисяч осіб! Фу Хао прийняла бої більш ніж у 20 незалежних держав і щоразу перемагала. Так, як бої її сильно виснажили, вона померла у віці 30 років. На її честь чоловік спорудив усипальницю, в якій було знайдено не лише безліч грошей та коштовностей, а й різну військову зброю, що лише наголошує на її ролі в країні.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01