X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Ліхтарик для велосипеда на Аліекспресс

Аксесуари для велосипедів важливі для безпеки. У темний час доби ліхтарик висвітлює дорогу і робить велосипедиста помітним на дорозі. Для другої функції також використовуються світловідбивачі, але миготливий ліхтарик куди надійніше. Днем ліхтарик не несе ніякої користі, тому просто так його кріпити не радять. Щоб ліхтарик використовувався на повну, важливо правильно вибрати аксесуар. Ми розповімо про покупку велосипедного ліхтарика на Аліекспресс.

Характеристики ліхтариків

Полиці Аліекспресса мають розмаїття. Там представлено багато аксесуарів для велосипедистів, в тому числі і ліхтарики. Покупців приваблює велика кількість товару і приємні ціни. Але не варто брати перші ліпший товар. Перед покупкою необхідно розібратися з важливими характеристиками.

 1. Світлові параметри. На сайті зазначається світловий потік, який вимірюють в люменах. Чим більше люменів, тим сильніше буде потік світла з ліхтарика. Також звертайте увагу на параметр освітленість. Його вимірюють в люксах, який іноді плутають з люменами. Це дві абсолютно різні речі. Освітленість показує рівень світла в потрібній точці.
 2. Кріплення. Ця деталь важлива для велосипедиста. Надійне кріплення не дасть ліхтарику впасти в самий невідповідний момент. Також вбереже від крадіжки. Є варіант з ліхтариком на одязі. Вони продаються у вигляді липучок. Легко кріпляться до рюкзака, шолому, куртці.
 3. Живлення. На Аліекспрессе більшість ліхтарів працюють від батарейок. Для такого аксесуара потрібно небагато – 1-3 батарейки. Також зустрічаються пристрої з зовнішнім живленням.

Види ліхтариків

Аліекспресс пропонує багато видів ліхтариків. Щоб вибрати потрібний, важливо розібратися з особливостями кожного з типів.

 • Фари. Встановлюються стаціонарно. В основному харчування йде від зовнішнього акумулятора. Мають значну вагу, тому використовуються для туризму або на старих велосипедах, де додаткова маса ролі не грає. Цей вид вже відходить на другий план, але в магазинах зустрічається.
 • Стаціонарний. Встановлюють раз і назавжди. Незнімний ліхтарик недорогий, зате прослужить не один рік. Пристрій досить важко кріпитися один раз, а потім велосипедист просто користується ліхтариком.
 • З’ємний. Цей вид найбільш популярний. На Аліекспрессе продаються багатофункціональні ліхтарі, який використовую не тільки для велосипедів, а й просто так. Цей вид у виграші через універсальність у використанні. Також відрізняються невисокою ціною.
 • Натільний. Абсолютно новий вид, який не тільки практичний, але і функціональний. Ліхтарик кріпиться на одяг, рюкзак або тіло. Натільні ліхтарики допомагають водієві автомобіля побачити вас здалеку.

Не варто економити на покупці ліхтарика. Ця деталь хоч і невеликих розмірів, зате має багато корисних функцій, які вбережуть велосипедиста на дорозі. Вибираючи ліхтарик, проаналізуйте побажання і зробіть розумне рішення. Краще один раз придбати якісний товар, ніж постійно ремонтувати неякісні деталі. Також Кешбек сервіси, купони допоможуть заощадити на покупці. Бережіть не гроші, а в першу чергу себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01