language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Листування з китайськими постачальниками: що потрібно знати?

  У веденні бізнесу з Китаєм дуже важливо вміти вести переговори. В принципі, це дуже важливо в абсолютно будь-якому бізнесі, але саме в “китайському” варіанті – особливо. Від того, наскільки ефективно ви можете доносити смисли і переконувати, залежить дуже багато чого. Зараз китайські постачальники як ніколи доступні для контактів. Безумовно, якщо у вас є посередники, які добре володіють китайською мовою, то це – прекрасно. Якщо у вас є перекладачі – теж добре. І звичайно ж, набагато важливіше в даному питанні особистий візит і особистий контакт: китайці дуже цінують кроки такого роду, тому, якщо у вас є можливість поїхати у відрядження до Китаю особисто, то це буде відмінним варіантом. Але в будь-якому випадку, правила листування дуже важливі і саме про них нам би хотілося поговорити в рамках цієї статті трохи більш докладно.

  Листування з китайськими постачальниками: що потрібно знати?

  1. Оперативність дуже важлива. Відповідайте максимально швидко. У наш постійно прискорюється час все більшого значення набуває швидкість відповідей. Швидкість відгуку на запит дуже важлива. Намагайтеся максимально швидко відповідати на листи китайців, це вигідно виділить вас серед інших. За цим же критерієм, якщо питання можна вирішити протягом 2 хвилин, то вирішуйте його відразу ж. Якщо відповідь вимагає часу на уважне вивчення або обмірковуванням, то дайте відповідь коротко що лист отримано і ви скоро відповісте, краще – позначте конкретні терміни, коли це питання буде розглянуто. Оперативність в цих питаннях є надзвичайно важливою; інакше можна забути про вирішення цих питань ще дуже надовго.
  2. Не соромтеся висувати першими вимоги, так чи інакше, стосуються бізнесу. У китайців можна часто зустріти категоричність в деяких питаннях, наприклад, в питаннях видачі безкоштовних зразків товару для клієнтів. А безкоштовні зразки надзвичайно важливі для контролю якості товару. Тут, в листуванні, можна спрацювати на випередження і висунути свої вимоги з цього приводу першим. І буде два варіанти: або ви не будете співпрацювати з постачальником або для нього не залишиться іншого варіанту, окрім як прийняти ваші умови.
  3. Абсолютно завжди закінчуйте лист питанням. Чи може бути таке, що у вас питань не залишиться. Якщо їх все ж немає – придумайте. Важливо змусити партнерів на тому кінці монітора відповісти вам. І так, до слова, ви будете точно переконані в тому, що лист було прочитано.
  4. Чи не намагайтеся використовувати занадто складні конструкції в листуванні. Використовуйте максимально прості слова і короткі речення Ваше завдання – не блиснути знанням англійської мови, а домагатися того щоб вас правильно зрозуміли. Саме тому іноді поганий англійська або навіть гугл-перекладач з точки зору ефективності донесення потрібної інформації можуть бути краще оксфордського англійської з його красивими, але маловідомими виразами.

  Безумовно, ви можете піти і більш простими шляхами. Зокрема – найняти посередника, який буде займатися всіма необхідними питаннями: вести переговори з постачальниками, домовлятися про постачання, уточнювати всі необхідні нюанси. Такий підхід хороший, по-перше, тим, що посередники або володіють китайською мовою, або наймають в субпідряд перекладачів китайської мови, плюс – посередники з досвідом роботи добре розумію специфіку роботи з китайцями.

  Посередники в Китаї: до кого можна звернутися?

  Якщо ви шукаєте кваліфікованих посередників в Китаї, то фахівці компанії Topcargo із задоволенням вам допоможуть. Наші співробітники прекрасно володіють китайською мовою, мають достатній досвід роботи для розуміння специфіки роботи з китайськими постачальниками, прекрасно себе проявляють в діловому листуванні і, в цілому, стануть для вас надійними партнерами в вашому бізнесі з Китаєм. Крім цього, ми знайдемо постачальників в Китаї під всі ваші запити, організуємо логістику “під ключ”, допоможемо оформити всі необхідні документи. Бізнес з Китаєм разом з нами – це просто!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01