X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Кращий камерофон 2018

По-перше, давайте з’ясуємо, що камера телефон. Кожен мобільний телефон, який має цифрову камеру вбудованого в вважається камерфон. У сучасному світі, телефон без камери є рідкістю. Вони використовуються в основному тільки бабусі або секретарі в офісах для офісної комунікації. І всі інші люди, як правило, телефони оснащені камерами. Особливо у молодих людей, для яких фотографії і selfies стали частиною життя. І найчастіше, такі моделі коштують дуже пристойну суму. Давайте все ще подивимося на рейтинг кращих камерафафони з 2018. Давайте Розділяй цей список в Топ-5 місць для витрат на смартфони:

 •         5-честь 10

“Почесна” торгова марка з’явилася досить гостро на ринку і заявила про себе. Модель має вбудований подвійний фотомодуль, який складається з 16-мегапіксельною і 24-мегапіксельною камерами. Використовується функція штучного інтелекту. Більш ніж 500 сцен можуть бути визнані цією камерою телефонної системи. З мінусів виділяється тільки погана якість звуку на відео. Ціна такого фотоапарата телефону-24 500 рублів.

 •         4-Google піксель 2

Камера має вбудовану Адренало графічний прискорювач, лазерний фокус і потужні світлові сили. Фронтальна камера має F 2.4 діафрагми, що дозволяє приймати високоякісні і чіткі постріли. На відміну від попереднього кандидата, ця камера має тільки одну камеру, але це не заважає йому приймати лідируючі позиції. В цьому смартфоні немає недоліків, а його ціна становить 44 500 рублів.

 •         3-Huawei P20 Pro

Цей смартфон займає перше місце серед моделей в якості стрілянини. Він отримав гідне місце для красивого нічного пострілу. Не боїться темного часу або недостатньої кількості світла. Іншим великим плюсом буде хороший зум. У той же час, кожен, смартфон має потрійну камеру!!! Недоліків немає. Але ціна такого фотоапарата телефону буде 49 990 рублів.

 •         2-Galaxy Примітка 8

Смартфон має подвійну камеру, яка суттєво впливає на якість стрільби. Це компенсує поштовхи камери і загострення проблеми. Тобто, навіть під час руху ваші фотографії будуть чіткими і якісними. З мінусів можна розрізнити, що мало не відстає від стабілізації відео. Ціна такого смартфона-53 990 рублів.

 •         1 місце-iPhone 10

Звичайно, Top 5 не може обійтися без всіх відомих iPhone 10. Нова модель має подвійну камеру, яка дозволяє приймати нічні знімки. Не поганий зум, який при використанні не псує якість малюнка. З недоліків, єдине, що інші моделі мають більш функціональні можливості. Але ціна на цю камеру становить 68 500 рублів.

Якщо ви хочете замовити одну з цих гарних камерафних, не поспішайте бігти в магазин за покупку. Ви завжди можете замовити смартфон за кордоном, а для отримання покупки однозначно радимо Вам скористатися послугою доставки «TOPCARG». Ця служба використовує кілька типів поставок, таких як:

 •         Доставка повітря;
 •         Доставка води;
 •         Доставка поїзда;
 •         Автоматична доставка.

З широким спектром способів доставки, ви зможете вибрати саме те, що саме для вас за швидкістю і ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01