X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Кращі механічний годинник від китайського виробника

Китайські продукти здобули широку популярність серед людей. Давно доведено, що не всі китайські речі поганої якості. Є досить багато компаній, які надають продукти, які так само добре, як глобальні бренди. Але суттєво поступаються за значенням.

Незважаючи на те, що smartwatches виконувати багато функцій, люди не перестають використовувати звичайні механічні годинники. З їхньою допомогою людина може підкреслити його невід’ємне почуття смаку і стилю.

Щоб вирішити, яку модель механічні годинник вибрати серед достатку всіх товарів, ви повинні знати деякі речі:

 • Всі годинник діляться на три класи: smartwatch, механічний і кварц.
 • Найбільш міцний матеріал, з якого можуть бути зроблені Годинники, є нержавіюча сталь. Деякі спортивні моделі використовують міцний пластик.
 • Годинник також відділяється від рівня вологості. Основна частина пристроїв мають захист від отримання невеликої кількості рідини, і тільки деякі моделі можуть дозволити власнику плавати, не видаляючи їх з рук.
 • Сучасні моделі механічних годинників мають деякі додаткові функції (відображення дати, освітлення, Секундоміри і т. д.).

1. Xiaomi CIGA дизайн Годинники

Саме ця модель, яка отримала Топ-рейтинг китайських механічних годинників. Це пов’язано з тим, що модель в 2017 отримала нагороду за його дизайн. Користувач може бачити роботу весь механізм годинника завдяки прозорою задньої стінки годинника.

Стрілки добре видно на тлі механізму завдяки їх яскраво-червоним кольором.

Годинник має високу твердість, яка допоможе запобігти різним механічним пошкодженням. Весь Корпус приладу покритий сапфіровим склом. За шкалою Мооса (шкала жорсткості від 1 до 10), сапфірове скло в 9 питають.

Годинник має захист від вологи (але ви не можете пірнати з ними), пил, вібрації і трясіння.

2. Гуанцин

Справа годинника зроблена з сталі, що володіє бездоганною поліровки і високою твердістю і довговічністю. Скло те ж саме, що з вищезазначених Xiaomi CIGA-сапфір. Він має антивідблиску ефект, незважаючи на його опуклий формі.

На циферблаті є день-нічний індикатор і декорації з цирконію.

Мінус годинник цього бренду в штучний ремінь. Хоча, для захисників тваринного світу, цей факт є чеснотою.

3. Shеhua

Виробники цієї моделі також вирішили не закривати механізм годинника від сторонніх очей. Відмінною особливістю дивитися є те, що стрілки світитися в темряві (завдяки phosphoressizing композиція, яку вони охоплюють). Модель також має шкіряний ремінець і відмінний ступінь гідроізоляція.

Як отримати продукт в цілісності та безпеки

Для того, щоб ваш товар був доставлений в непошкодженою формі, ви можете використовувати Topcargo, компанія, яка займається повітрям, авто і J/D перевезень. Для кожного продукту вибирається спеціальний пакет, який захистить вантаж від погодних і механічних впливів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01