X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Міжнародна експрес доставка

Міжнародна експрес доставка

Міжнародні експрес перевезення – тип доставок, який характеризується швидкою транспортуванням до замовника документів та невеликих вантажів з будь-якої точки світу або між містами і населеними пунктами певної країни. Основною перевагою і одночасно відмінною рисою представленої послуги є оперативність.

Як здійснюється міжнародна експрес доставка

З утворенням таких торгових інтернет-майданчиків, як aliexpress і alibaba виникла потреба реалізовувати вантажоперевезення одягу, електроніки, косметики і тому подібного з Європи, Японії, Китаю і Тайваню в Україну. Міжнародна доставка проводиться за допомогою автомобільного, повітряного і морського транспорту. Перевезення морем є найбільш оптимальними для транспортування великого обсягу товарів. В такому випадку, Одеса є прийомним пунктом. Посилки, відправлені повітряним і дорожнім способом в Україні приймає місто Київ. Після чого кур’єрська служба доставляє замовлення на будинок або на поштове відділення.

Якими ваговими параметрами повинна володіти посилка

Для того, щоб скористатися послугами міжнародних експрес доставок, вага однієї посилки не повинен перевищувати 30 кг. Її габарити в довжину повинні бути не більше півтора метра, а сума трьох основних вимірів не більше трьох метрів. Питома вага замовлення на 1 метр кубічний повинен бути не більше 200 кг.

Переваги міжнародної експрес доставки

Незважаючи на те, що представлена ​​послуга має обмеження для габаритів товару, проте вона має ряд індивідуальних переваг, таких як:

 • швидка доставка замовлення;
 • можливість доставки “під двері” замовнику;
 • досконала таємність відомостей про замовлення і замовника;
 • відправка за перевіреним маршрутом;
 • можливість узгодження термінів доставки.

При співпраці з досвідченою транспортною компанією, спираючись на їх досвід, можливо значно заощадити кошти на перевезення.

Додаткові можливості експрес доставок

Всі відправлення, при необхідності можна застрахувати від непередбачуваних подій в дорозі і механічних поломок. Товар для міжнародних перевезень завжди надійно упаковується, зрозуміло якщо це не підприємство шарлатанів. Мабуть, найбільш приємною додатковою послугою представленої поставки є можливість відстежувати місцезнаходження посилки. Таким чином, одержувач може заздалегідь дізнатися точні терміни прибуття замовлення.

Наша компанія давно функціонує в сфері логістики, що дозволяє співробітникам складати індивідуальний план міжнародних перевезень виходячи з побажань замовників. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевненими в цілісності й схоронності вантажу. Ціна і умови порадують кожного. Ми гарантуємо максимально швидку доставку без затримок на митному пункті, а також професійний підхід і конфіденційність особистих даних.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01