X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Модні шкільні рюкзаки 2019

Рюкзак – один з трендових аксесуарів, який користується популярністю серед модниць, незалежно від віку. Особливу популярністю рюкзаки користуються серед школярів. Широка лінійка аксесуарів дозволяє підібрати оптимальний варіант, незалежно від уподобань. Рюкзак відрізняється достатньою місткістю, тому його можна носити в школу і на прогулянку з друзями. Тому модні рюкзаки так популярні серед підлітків.

Як вибрати свій рюкзак

Найголовніша перевага – наявність двох лямок, які дозволяють розподілити вагу вантажу рівномірно на плечі. Ці особливості зберігаються навіть в наймодніших моделях. Залишається тільки вибрати рюкзак, який найбільше підійде школяреві. Важливу роль відіграє нанесений принт. Різноманітні дитячі малюнки – квіти, рибки і метелики давно втратили свою актуальність. У моду прийшов мінімалізм, тому увага користувачів привертають моделі з оригінальною обробкою і яскрава фурнітура.

Школярок також може залучити мінімальний і практичний картатий принт. Він універсальний і припаде до смаку як молодшим школяркам, так і підліткам. На окрему увагу заслуговує матеріал. Для виготовлення можуть використовуватися:

 • текстиль;
 • натуральний або штучний замш;
 • натуральна або штучна шкіра.

Шкіряні моделі виглядають більш презентабельно і не так швидко втрачають форму. Тому так полюбилися юним модницям.

Для оздоблення можуть використовуватися бахрома, рельєфна вишивка, шипи або заклепки. Незважаючи на різноманітність варіантів, вони оптимально поєднуються з різними стильовими напрямками.

Особливих труднощів не складе підібрати варіант рюкзака для школи, в якому введена єдина форма одягу і кольору. У такому випадку варто звернути увагу на однотонні моделі, в тому числі вкриті різноманітним просоченням і напиленнями. Такий матеріал дозволяє сміливо експериментувати з фасоном, але він оптимально підійде для суворих рамок навчання в школі.

Як вибрати рюкзак для школяра

При виборі, необхідно звернути увагу не тільки на фасон. Важливу роль відіграють наплічники. Бажано вибирати моделі з регулюючими лямками, які можна адаптувати під кожного. Не менш важлива якість обробки внутрішнього відсіку. Він повинен бути максимально укріпленим, в іншому випадку рюкзак швидко вийде з ладу. Бажано наявність внутрішньої кишені для планшета, що захистить його від подряпин. Якість фурнітури також грає важливу роль. Рекомендується придбання моделей з металевою фурнітурою. Вони виділяються більшою міцністю, на відміну від пластикових і здатні впоратися з багаторазовим закриттям / відкриттям.

Купити модний шкільний рюкзак не так важко, досить просто розглянути асортимент інтернет-магазинів. Але, найбільше варіантів представлено на китайському-онлайн ринку. Безліч фабрик по виробництву аксесуарів розосереджені по країні, тому собівартість товарів істотно нижче, ніж в нашій стране.В можете не переживати про оперативність і надійності доставки. Цим займеться компанія Топкарго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01