X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Модні купальники 2019 року. Кілька секретів по підбору купальника

Багато дівчат готуються до пляжного сезону протягом усього року, виснажливої себе в спортзалах. Але ніхто не зможе оцінити ваші зусилля, якщо ваша фігура буде застарілим купальнику, який не буде підкреслювати всі переваги вашої фігури.

Тренд No 1-критий Купальники

Ця версія пляжної сукні підходить для тих, хто хоче підкреслити свою талії з жорсткою тканиною, і для тих, хто хоче скорегувати цю область мало. Це можна зробити за допомогою моделі з поясом на талії.

Шматки купальників мають невеликий недолік-якщо ви хочете отримати ідеальний загар, ця модель не підійде вам. І якщо ви дійсно хочете, щоб показати на пляжі в такому вбранні, потім отримати додаткову і окрему модель, в якій ви будете засмагати.

Trend NO2-закритий стиль купальників Plange

Ці моделі відрізняються від попередніх в тому, що вони V-подібним вирізом у декольте. Особливо популярні зараз Купальники Plange з глибоким вирізів на стегнах.

Ця модель підходить для дівчат, які мріють більше ніг, як купальник тягне їх візуально завдяки вирізи одні на стегнах.

З-за глибокої вирізати на вершині, такі моделі більше підходять для дівчаток з пишними грудьми.

Тренд No 3-голі стегна ще більше

Такі моделі купальників не підходять для кожної дівчини. Тому що не кожен може почувати себе вільно в такому відвертий наряд. Якщо ви хочете привернути увагу як чоловіків, так і жінок, то вам обов’язково потрібен такий купальник.

Тренд No 4-окремі Купальники на вузлах, bandeau

Влітку цього року всі існуючі моделі окремих купальників є модними. Але яскраві відтінки в минулому, як переваги даються диммер кольору. Найпопулярніші принти сезону-квітка, горох і Леопард.

Топ bandeau став справжнім порятунку для дівчаток з невеликими грудьми.

Тенденція No 5-високі ретро плавки

Мода на високі стовбури ретро не збирається здаватися навіть після шести років. Представники прекрасної статі діляться на дві категорії: ті, хто з розуму таких моделей, і тих, хто навіть розглядає їх як свій вибір.

Чоловіки також мають подвійну думку про таке плавлення.

Але, ніхто не сказав, ретро Купальники одночасно мають як стриманість і сексуальність. Вони ідеально підходять для скромних дівчат, які хочуть підкреслити їхню фігуру.

Trend No6-високотехнологічні Купальники для водних видів спорту

Моделі високого НЕК більше підходять для водних видів спорту, тому що через їх замкнутий верх в них неможливо отримати красиву засмагу.

Тренд No7-волани та волани

Протягом багатьох років, волани і волани залишилися модним елементом у сукні та Купальники. Це ще один чудово підходить модель для дівчаток з малим розміром грудей. Тому що волани здатні візуально дати об’єм.

Кілька порад для пошуку ідеального купальників

У 2019, Мода диктує про те, хто вдягнути купальнику може бути справою минулого. Однак, щоб почувати себе впевнено у всіх 100, ви повинні бути в змозі підкреслити достоїнства вашої фігури.

Тип фігури-інвертований трикутник

Власникам такої фігури рекомендуються широкі стовбури для плавання (відмінний вибір буде ретро купальників). Друк краще вибирати яскраво. Загалом, ця модель дасть об’єм внизу, роблячи фігурку більш збалансованим і жіночним.

Прямокутник з типом фігури

На таких дівчаткам будуть відмінно сидіти моделі монокіні-щось між закритим і відкритим купальнику. Велика кількість тканини в грудях і стегнах в сумі відкритої цікавою зображення талії зробить фігуру схожа на Пісочний годинник.

Форма типу-груша

Щоб зробити нижні менше об’ємні, а верхню більш об’ємні, тим самим зрівняти дві частини, дівчата повинні вибирати Купальники з верхньою частиною Push-Up і нижнього бікіні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01