X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Модні купальники 2019 року. Кілька секретів по підбору купальника

  Багато дівчат готуються до пляжного сезону протягом усього року, виснажливої себе в спортзалах. Але ніхто не зможе оцінити ваші зусилля, якщо ваша фігура буде застарілим купальнику, який не буде підкреслювати всі переваги вашої фігури.

  Тренд No 1-критий Купальники

  Ця версія пляжної сукні підходить для тих, хто хоче підкреслити свою талії з жорсткою тканиною, і для тих, хто хоче скорегувати цю область мало. Це можна зробити за допомогою моделі з поясом на талії.

  Шматки купальників мають невеликий недолік-якщо ви хочете отримати ідеальний загар, ця модель не підійде вам. І якщо ви дійсно хочете, щоб показати на пляжі в такому вбранні, потім отримати додаткову і окрему модель, в якій ви будете засмагати.

  Trend NO2-закритий стиль купальників Plange

  Ці моделі відрізняються від попередніх в тому, що вони V-подібним вирізом у декольте. Особливо популярні зараз Купальники Plange з глибоким вирізів на стегнах.

  Ця модель підходить для дівчат, які мріють більше ніг, як купальник тягне їх візуально завдяки вирізи одні на стегнах.

  З-за глибокої вирізати на вершині, такі моделі більше підходять для дівчаток з пишними грудьми.

  Тренд No 3-голі стегна ще більше

  Такі моделі купальників не підходять для кожної дівчини. Тому що не кожен може почувати себе вільно в такому відвертий наряд. Якщо ви хочете привернути увагу як чоловіків, так і жінок, то вам обов’язково потрібен такий купальник.

  Тренд No 4-окремі Купальники на вузлах, bandeau

  Влітку цього року всі існуючі моделі окремих купальників є модними. Але яскраві відтінки в минулому, як переваги даються диммер кольору. Найпопулярніші принти сезону-квітка, горох і Леопард.

  Топ bandeau став справжнім порятунку для дівчаток з невеликими грудьми.

  Тенденція No 5-високі ретро плавки

  Мода на високі стовбури ретро не збирається здаватися навіть після шести років. Представники прекрасної статі діляться на дві категорії: ті, хто з розуму таких моделей, і тих, хто навіть розглядає їх як свій вибір.

  Чоловіки також мають подвійну думку про таке плавлення.

  Але, ніхто не сказав, ретро Купальники одночасно мають як стриманість і сексуальність. Вони ідеально підходять для скромних дівчат, які хочуть підкреслити їхню фігуру.

  Trend No6-високотехнологічні Купальники для водних видів спорту

  Моделі високого НЕК більше підходять для водних видів спорту, тому що через їх замкнутий верх в них неможливо отримати красиву засмагу.

  Тренд No7-волани та волани

  Протягом багатьох років, волани і волани залишилися модним елементом у сукні та Купальники. Це ще один чудово підходить модель для дівчаток з малим розміром грудей. Тому що волани здатні візуально дати об’єм.

  Кілька порад для пошуку ідеального купальників

  У 2019, Мода диктує про те, хто вдягнути купальнику може бути справою минулого. Однак, щоб почувати себе впевнено у всіх 100, ви повинні бути в змозі підкреслити достоїнства вашої фігури.

  Тип фігури-інвертований трикутник

  Власникам такої фігури рекомендуються широкі стовбури для плавання (відмінний вибір буде ретро купальників). Друк краще вибирати яскраво. Загалом, ця модель дасть об’єм внизу, роблячи фігурку більш збалансованим і жіночним.

  Прямокутник з типом фігури

  На таких дівчаткам будуть відмінно сидіти моделі монокіні-щось між закритим і відкритим купальнику. Велика кількість тканини в грудях і стегнах в сумі відкритої цікавою зображення талії зробить фігуру схожа на Пісочний годинник.

  Форма типу-груша

  Щоб зробити нижні менше об’ємні, а верхню більш об’ємні, тим самим зрівняти дві частини, дівчата повинні вибирати Купальники з верхньою частиною Push-Up і нижнього бікіні.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01