X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

 Монети на Аліекспресс. Що це таке і як їх отримати

Аліекспресс постійно оновлюється і покращує систему, якою користуються люди з усього світу. Одним з таких нововведень кілька років тому стали монетки. Багато хто помічав їх на сайті, але особливої уваги не звертали. Ми розповімо про них побільше, особливості використання і навіщо в принципі вони потрібні.

Що таке монети на Аліекспресс

Монети – це внутрішня валюта Алі. Вони використовуються тільки на цьому сайті, тому конвертувати в реальні гроші їх неможливо. Монети можна заробляти, а потім витрачати. Зручніше це робити в мобільному додатку магазину.

Як дізнатися, скільки монет на рахунку? У додатку знайдіть розділ «Мобільні бонуси» там буде показано кількість монет і завдання, щоб отримати ще більше.

На що витрачати монети

Якщо ви накопичили достатню кількість, то виникає закономірне питання: на що витрачати монетки? Перше – спеціальні купони. Вони діють тиждень. Але є купони від продавців з індивідуальним терміном. Іноді це 1 місяць, а іноді цілих 3.

За допомогою монет можна оплачувати товари. Частина суми вноситься звичайної валютою, а решта покривається монетами. Внизу цього ж розділу з мобільними бонусами перегляньте, які товари можна купити в рази дешевше з використанням монет. Ціна товарів буде вказана в доларах (або інший обраної валюті) + кількість монеток. Поки що повністю купувати товари за монети неможливо.

Є і хороша новина. Зовсім прості товари (аксесуари, канцелярія) продаються за 1 цент і n-нное кількість монет.

Також ви можете робити ставки на ігри в Аліекспрессе. Ця функція знаходиться в цьому розділі. За допомогою ставок монети можна заробити. До речі про це.

Заробіток монет на Алі

Ми розповіли, на що витратити монети, а тепер перейдемо до того, як їх заробити.

Є кілька способів:

 • Щоденні бонуси. Нараховуються, якщо кожен день заходити в додаток і кликати на них. Знайти можна в розділі мобільних бонусів. Вгорі буде кнопка «Отримати». Чим більше днів поспіль ви заходите, тим більше монет нараховується: 1, 5, 8, 10, 12 і т.д. монет з кожним днем. Коли дійдете до 16 монет, більше вже не буде. Один день пропуску – починається все заново.
 • Завдання дня. Знайдіть їх в тому ж розділі. На день дається завдання, яке потрібно виконати. Це може бути лайк і підписка на розділ.
 • Лайки. Поставити лайк магазину можна через крутого сервісу або ж з корисливих цілей – отримати монетки в рамках завдання.
 • Підписка. Розділ називається «Клуб шопоголіків». Там ви знайдете блогерів Аліекспресс. Вони дивляться по покупки. А ви за підписку отримуєте монети.
 • Коментарі. Їх залишають підлогу постами блогерів. Вибирайте те, що вам реально подобається, адже так набагато цікавіше.
 • Грошове дерево. Це одна з ігор на Алі. Користувачеві дає маленький паросток, що вимагає відходу і уваги. За це ви повинні віддавати трохи монет, щоб потім отримувати в рази більше. На день дається обмежена кількість завдань.
 • Настріляв знижок. Це ще одна гра. Потрібно стріляти по кулькам, обходячи перешкоди. 1 постріл по кульці коштує 2 монети, але отримати якомога більше.

Чому монети – вигідно

У день кожен заходить в додатки без конкретної мети. Хоча б на 5-10 хвилин нас затягує посидіти і просто погортати стрічку. Аліекспресс додав інтерактив і дав можливість заробляти на майбутні покупки за допомогою простих дій і цікавих ігор. Для тих, хто регулярно закуповується на Аліекспрессе, буде приємно отримати хорошу знижку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01