language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  На що звернути увагу під час доставки вантажів з Китаю

  ALMДоставка товарів з Китаю – ідея для стартапу

  Продукти, виготовлені в Китаї, такі як взуття, одяг, електроніка, меблі, предмети домашнього вжитку та багато інших, дуже популярні у всьому світі. І все через свою низьку вартість. Ведення бізнесу з китайськими постачальниками видається прибутковою справою. Однак, процес імпорту або доставки товару з Китаю може бути надзвичайно складним, заплутаним та дорогим. Очікувані вигоди часто можуть виявитися абсолютно невиправданими через тривалі терміни транзиту, збільшення чи зміни вартості доставки, регулюючих зборів та непередбачених затримок. Вся багатозадачність полягає у виборі транспортної схеми, а також умовах доставки між постачальником та покупцем. У Китаї є тисячі невеликих логістичних компаній. Майже кожна компанія стверджує, що зможе виконувати цю роботу, тому що вони мають зв’язки з торговими послугами. Насправді ж це не завжди відповідає дійсності.

  При оформленні доставки з Китаюзамовник повинен знати, на що звернути особливу увагу, а саме на які нюанси слід зробити основний наголос.

  По-перше, це документація. Неточності у документах часто є однією з головних проблем доставки з Китаю до Києва. Слід уважно та досконало все прочитати. Наприклад, включення точної специфікації компонентів, які будуть використовуватися при виготовленні продукту, як частина угоди про постачання є обов’язковою при закупівлі сировини з Китаю. Це допоможе запобігти заміні на дешевші матеріали на розсуд і зменшить ймовірність дефектів продукту.

  Друге, важливо узгодити всі умови транспортування та доставки в Україну з Китаю, не упускаючи кінцевої вартості перевезення товару. Все це необхідно для того, щоб уникнути подальших додаткових витрат, з якими стикаються найчастіше недосвідчені підприємці. Іншими словами, щоб уникнути непотрібних витрат, необхідно чітко та точно спланувати час, який товар перебуватиме у дорозі, а також точну дату доставки товару до міста.

  По-третє, слід заздалегідь обговорювати спосіб оплати, а також у якій валюті потрібно буде оплачувати замовлення. На перший погляд, це просте питання, але найчастіше саме через таке непорозуміння відбувається розрив ділових зв’язків між замовником та постачальником. Краще заздалегідь все досконало обговорити та уточнити, ніж потім кусати собі лікті. Якщо, наприклад, PayPal – це єдиний спосіб оплати, який пропонує ваш постачальник, вам просто потрібно прийняти обмінний курс PayPal як є. Наприклад, якщо ви платите 1000 доларів США через PayPal у звичайний спосіб, PayPal стягує комісію в розмірі близько 30 доларів, а сума, яку постачальник отримає, становитиме 970 доларів. Це також важливо враховувати, щоб не було непорозуміння під час оплати.

  Правила доставки товарів з Китаю 

  Умови ведення бізнесу у Китаї швидко змінюються. Замовники повинні знати ціни на ринку, щоб не бути ошуканими.
  Підсумок основних та найважливіших правил для ведення правильного та успішного бізнесу з Китаєм:
  – ретельне заповнення документації та обумовлення всіх нюансів із продавцем.
  – Вірний вибір постачальників вантажу, агентів, партнерів та перевізників.
  – обумовлення умов доставки та оплати; розрахунок точного часу прибуття товару

  У Китаї контракт є лише початком спільної роботи. Контракти та письмові процедури часто розглядаються як керівні принципи та підлягають подальшому розгляду. Якщо замовник хоче суворо дотримуватися контракту, він має своєчасно і на регулярній основі, контролювати всі бізнес-процеси. Не потрібно залишати все на самоплив.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01