language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Overstock.com (США, гіпермаркет)

  Overstock.com є американський магазин акцій, найпопулярніші серед інтернет-покупців з усього світу. Він вперше почав свою роботу в 1999 і відразу ж отримав увагу з-за низької вартості товарів і широкого спектру. На даний момент це популярна Інтернет-платформа, де можна придбати меблі, одяг, іграшки, прикраси та інші товари. Головна особливість замовлення на сайті-оплата митних зборів здійснюється при оплаті замовлення, користувач потім просто отримує товар на поштове відділення, без додаткових внесків.

  Переваги роботи з OverStock.com

  Інтернет-Гіпермаркет є одним з універсальних магазинів, на сторінках яких представлені різноманітні продукти, в тому числі і біржові продукти. Фондовий елементи є продуктами, популярними і престижними брендами, які не мали часу, щоб продати як частина нової колекції і бутіки під час сезонних продажів. На сайті OverStock.com вони продають на 80% знижку від первісної вартості.

  Асортимент продукції поділяється на декілька категорій. Для кожної групи надаються кілька підгруп, що дозволяє швидко переміщатися між представленими продуктами. Створення меню кроку, Кмітлива панель пошуку та створення фільтру полегшує пошук потрібний елемент.

  На сайті представлені як високоякісні, так і бюджетні бренди. Кожна категорія товарів включає десятки різних брендів з світових виробників. Тому при виборі продукту необхідно звертати увагу на розмір сітки, яка варіюється залежно від обраного бренду.

  Є регулярні продажі, що дозволяє купувати спочатку доступні товари за найдоступнішою ціною.

  Як купити з доставкою в Україну

  Самостійно, при безпосередньому доставці в Україну, для замовлення товару не буде працювати. Офіційно компанія поставляє поштову службу DHL тільки країнам Балтії і Російській Федерації, висока вартість доставки, яка збільшується в залежності від суми замовлення.

  Тому ми рекомендуємо звернутися до послуг посередника «Топвантажі». Компанія обробляє замовлення самостійно-всього за 1 робочий день. Крім того, ви можете бути впевнені в отриманні якісного продукту, який не буде пошкоджено під час пологів, як TopCargo забезпечує можливість формувати вантаж, який прибуде якомога швидше у своїй оригінальній формі. Для цього будуть використовуватися всі необхідні пакувальні матеріали, які захищають виріб від зовнішнього збитку.

  Більшість витрат на доставку компанія бере на себе. Замовник платить всього 10% від загальної вартості замовлення, що дозволяє робити вигідні покупки в Інтернеті як роздрібних, так і оптових масштабах. На касі, проводиться кошторис, який вказує на всі витрати з боку замовника. Можна очікувати лише посилки вдома або за вказаною адресою.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01