X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  “Оренда транспортно-логістичної компанії: стратегічна перевага чи надлишкові витрати?”

  На сьогоднішній день багато великих компаній відмовляються від найму вузькоспрямованих фахівців. Топменеджери не бачать сенсу в тому, щоб мати власного програміста, водія або вантажника на постійній оплаті, якщо їх можна найняти у разі виникнення поломок комп’ютера, потреби у перевезенні чи навантаженні чогось. Дехто вважає це дурним, бігати при виникненні проблеми містом або шукати в інтернеті спеціалізовану компанію. Інші навпаки думають, що використання аутсорсингових компаній це реальна економія, особливо якщо це стосується транспортної логістики.

  Чому вигідно наймати транспортно-логістичні компанії?

  За підрахунками людей, чий бізнес безпосередньо пов’язаний з перевезенням і розподілом товару, витрати на цю частину роботи обходяться в 30-35% від прибутку, що отримується з виробництва або торгівлі. Саме тому необхідно, щоб подібною роботою займалися фахівці. Оскільки роботи пов’язані з навантаженням, транспортуванням розподілом вантажу та побудовою маршруту досить непрості. Саме від того, в якому стані прийде до замовника вантаж, залежить подальше його ставлення до вашої фірми, і що, зрозуміло, розвиток бізнесу в цілому. Також не маловажною деталлю при перевезенні та транспортуванні різних товарів з пункту «а» до пункту «б» є грамотне складання супутньої документації, яке допоможе вам уникнути великої кількості штрафів.

  Якщо подібною роботою займається не професіонал, то незабаром у підприємства з’явиться велика кількість витрат, пов’язаних із вартістю доставки з Китаю в Україну. a>  ,штрафами, надмірною витратою палива та оплатою компенсації через неякісну доставку. Деякі менеджери побоюються, що з використанням фахівців сторонньої транспортно-логістичної компанії вони можуть втратити контроль за перевезенням і витратити додаткові кошти. Але варто пам’ятати, що існує низка переваг при співпраці з подібними фірмами, головні з яких:

  • підвищення рівня роботи із замовниками;
  • поліпшення ефективності транспортного процесу;
  • зниження витрати коштів на цей вид робіт;
  • збільшення ринку збуту, розширення бізнесу;
  • швидке отримання інформації про нові тенденції.

  Тому не варто боятися втрати контролю та розглянути пропозиції щодо послуг, які надають транспортно-логістичні компанії.

  Що таке аутсорсинг?

  Простими словами це поняття означає залучення вузькоспрямованих фахівців, які не працюють у вашій компанії, для виконання разової або тимчасової роботи. Це, як правило, відбувається коли фірма виконує роботу, далеку від її основного виду діяльності.

  Співпраця з компанією, що займається аутсорсингом, має певні ознаки:

  1. Виконується робота, яка не є основною діяльністю для фірми-замовника;
  2. Договори з аутсортингу укладаються на невеликий час, але можуть бути пролонговані;
  3. Фірма-підрядник може набирати тимчасових робітників для здійснення діяльності, працювати з бухгалтерською документацією, а також здійснювати технічне обслуговування.

  Особливо популярними є компанії, що займаються аутсорсингом у транспортній сфері. Послугами подібних фірм часто користуються виробники будь-яких товарів, якщо їх продукцію необхідно доставити до замовника, а також різноманітні магазини для доставки товару зі складу до покупця.

  Чим відрізняється логістичний аутсорсинг від інших видів цієї діяльності.

  Послуги спеціаліста з логістики, найнятого на постійній основі, обходяться фірмі не дешево. А якщо керівництво, на свій страх і ризик, призначає відповідальним на подібну посаду людини, яка зовсім не уявляє, що таке логістика, то це може призвести до непередбачених витрат і наслідків. Саме тому логістичний аутсорсинг, такий популярний останнім часом.

  Фірми, що надають ці послуги, беруть на себе відповідальність за розміщення товару на складі, розробку маршруту та транспортування вантажу. Вони полегшують життя керівництву фірми-замовника, дозволяючи йому зайнятися основною діяльністю з купівлі чи твору товару.

  Найбільш цей вид аутсорсингу популярний серед:

  1. Нещодавно створені фірми, які мають невеликий склад працівників, але хочуть розвиватися;
  2. Великих виробників, які мають бажання скоротити витрати та збільшити доходи від основного виробництва;
  3. Фірм, основна діяльність яких пов’язана з експортуванням або імпортуванням різноманітних товарів.

  Найчастіше договори на надання подібних послуг укладаються на невеликий період від півроку до кількох років. Для більш довгострокової роботи є можливість пролонгації подібних договорів. Подібні фірми беруть він другорядні роботи, дозволяючи замовнику, зосередиться з його основних функціях.

  Чому при проблемах з логістикою краще використовувати аутсорсингові компанії.

  Фахівці, які забезпечують забезпечення перевезення вантажів задіяють комплексні методи, щоб поліпшити взаємодію між усіма стадіями завдання з логістики. Для того, щоб доставити товар у найкращому вигляді, варто знати не тільки як правильно його зберігати, а й грамотно завантажити на перевізника, доставити з найменшими втратами, не витративши велику кількість пального, а також правильно скласти всі супутні документи.

  Фахівці з перевезень оптимізують процес доставки товару та здешевлюють його настільки, що підприємству не варто створювати свої власні відділи, які б займалися цим видом діяльності.

  Укладання цього договору дає вашому підприємству такі переваги:

  1. Не відволікаючись займатися основним видом діяльності.
  2. Без ризику здійснювати перевезення, не маючи фахівця у зв’язку.
  3. Збільшувати клієнтську базу за рахунок надання якісніших послуг.
  4. Упевнено почувати себе на ринку транспортування товарів.
  5. Заощаджувати проблеми логістики.
  6. Використовувати знання досвідчених співробітників, не оплачуючи його постійно.

  При укладанні договору з компанією, яка займається логістичним аусорсином, ви забезпечуєте надійною підтримкою свій бізнес.

  FAQ

  З якими фірмами, що займаються аутсорсингом, найкраще працювати?

  Багато хто зупиняє свій вибір на великих компаніях, які мають все необхідне для забезпечення логістики, починаючи від вантажників і закінчуючи власним транспортом. Але, можна без проблем працювати і з невеликою фірмою, де постійно працюють тільки логісти. Вони здатні за короткий час забезпечити вас усім необхідним найманим транспортом.

  На який час краще укладати такий договір?

  Можна укласти договір з фірмою підрядником однією перевезення. Якщо ви не плануєте займатися доставкою товару. Але, найвигіднішим варіантом буде укладення договору про доставку товару або матеріалу, що виробляється, з подальшою можливістю його пролонгації.

  Які проблеми можуть виникнути, якщо не використовувати логістів?

  Найсерйозніші труднощі під час перевезення вантажів не фахівцями з’являються першому етапі, при розрахунку необхідної кількості коштів і правильного розміщення у яких матеріалу. Надалі втрачається час і витрачаються зайві кошти через неправильно прокладеного маршруту та не знання митних законів та правил перевезення вантажів.

  Як найкраще контролювати підрядника?

  Найбільш логічним буде прописати у договорі, під час його укладання, обов’язкові електронні звіти після кожного досконалого перевезення. У цих невеликих звітах підрядник повинен буде вказувати чи були якісь труднощі у подоланні маршруту та скільки фінансових коштів на них було витрачено.

   

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01