X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Найцікавіші факти про вантажоперевезення в світі!

26Вантажоперевезення (авіаційні, морські, наземні) – невід’ємна частина міжнародного бізнесу. Зараз терміном «карго доставка» не здивуєш нікого. Однак, якщо придивитися пильніше в історію таких доставок, можна почерпнути масу цікавих фактів, які дивують, смішать, а іноді і лякають.

Уявіть собі: 150 років тому світ ще не знав про те, що таке вантажоперевезення. Це зараз ми з вами можемо замовити авіадоставку вантажів з Китаю та просто почекати 2 тижні, поки прибуде товар. А в ті часи дрібні вантажі, а також пошта, перевозилися за допомогою коней або пішки і могли йти від півроку. Але ніхто не нарікав на такий тривалий термін доставки. Термін в 6 місяців вже був рівносильний успіху. Небезпечна дорога, та ще й спірна робота кур’єром, яка в ті часи була не тільки виснажливої, але і небезпечною. Він часто опинявся винним в доставці неугодної високопоставленому чину посилки або поганий вести – і його могли відправити на заслання, а то і обезголовити.

Як напрямок, вантажоперевезення почали розвиватися на Русі в XIII столітті. Для такої доставки використовувалися вози і вози, запряжені трійкою коней. Пізніше, коли почало активно розвиватися суднобудування, товарообіг між країнами став активніше. Можливості доставки істотно розширилися. Двадцяте століття ознаменувався появою першої авіадоставки, завдяки якій вантаж тепер можна доставити практично в будь-яку точку світу.

Особливо ж авіаційний прорив допоміг у справі доставки з Китаю. Раніше це було досить проблематично. Заважали безліч чинників – соціалістичний лад Китаю, його напружені взаємини з іншими країнами світу і т.д. Однак сьогодні Китай із задоволенням постачає світ недорогими і якісними товарами, які можете замовити і ви. Як? Читайте в розділі «авіадоставка». Раніше ж єдиним шляхом з Китаю був Великий Шовковий Шлях – сумнозвісний принесенням в Піднебесну бубонної чуми.

Бувають і окремі пристрої вантажоперевезень, які вражають самі по собі. Наприклад, спеціальне гусеничне транспортний засіб, який було побудовано специално для перевезення складових частин для обсерваторії ALMA в Чилі. Вона знаходиться на висоті п’яти тисяч метрів над рівнем моря. Цю машину побудували для того, щоб перевозити гігантські антени і супутникові тарілки. З цим завданням не впоралася б звичайна служба доставки. «Монстр», побудований спеціально для цих цілей, має 6 гусеничних рядів по кожну сторону.

Ще одна найбільша перевезення – це коли довелося в збірному вигляді наземним способом перевозити норвезьку платформу “Troll”, висотою в 473 метри і вагою 683 000 т.

Перевозиться все. І дуже великі обсяги товару, і доставка малих вантажів з Китаю. Найважливіше – це знайти якісного перевізника. І якщо ви перебуваєте на сторінці «TopCargo» – вважайте, ви вже його знайшли! Будемо раді допомогти вам в логістичних питаннях. Довірте нам свої турботи – і покладайтеся на досвід професіоналів!

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01