X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Найпопулярніші товари з Китаю – часто мають рентабельність не просто в 100, а в 1000 відсотків

entry1008259181На виробництво речей з надзвичайною окупністю витрачаються копійки, а ціна в західних магазинах дозволяє багаторазово «відбити» витрати.

Якщо подивитися на ринок з боку, можна виділити основні групи популярних товарів з Китаю, які обов’язково принесуть прибуток:

 

 1. Ногтевой сервис. Гель-лаки на сьогоднішній день займають тверді позиції в світі нігтьового сервісу. Майже всі майстри надають сьогодні послуги покриття нігтів гель-лаком. Без всякого сумніву, гель-лаки – одне з кращих досягнень нігтьової індустрії за останні роки. Гібрид гелю і лаку користується величезною популярністю як серед майстрів, так і у клієнтів. Покриття нігтів гель-лаком на даний момент є однією з наймодніших і затребуваних послуг нігтьового сервісу. Основні переваги технології гель-лаків: зручність і простота процесу нанесення на ніготь; висока швидкість полімеризації в лампі; стійкість кольору; інтенсивний блиск покриття зберігається до процедури зняття; безпечність застосування для нігтьової пластини, гіпоалергенність матеріалів.
 2. Всіляка техніка. До цієї категорії можна віднести як звичну в побуті техніку (телевізори, пральні і посудомийні машини, мікрохвильові печі, чайники, комп’ютери, принтери та ін.), Так і технологічні новинки (смартфони останніх конфігурацій, планшети, копії популярних товарів від Apple і т.д .). Китайські смартфони можна розділити на самостійні моделі і копії відомих брендів. Новинки товарів 2015 року мало чим відрізняються один від одного, тому як китайський виробник намагається максимально наповнити гаджет функціями. Копії, як правило, робляться з якомога більш схожими корпусами і подібним набором «примочок» (наявність або відсутність підтримки двох сім-карт, гарна якість зйомки і т.п.).
 3. Чай. У всі часи Китай вважався одним з головних виробників чаю. За довгу історію виробництва чаю в цій країні були відкриті і впроваджені в практику різні способи вирощування чайного листа, продумані і апробовані принципи його попередньої обробки і подальшого зберігання, нарешті, були сформульовані та зведені в канон складні процедури чайного церемоніалу.
 4. Товари для дому. Одна з найбільших категорій, куди входить широкий перелік товарів, серед яких штори, постільна білизна, поривала, рушники, подушки та інші предмети декору. Крім того сюди можна включити різну побутову техніку фени, плойки і ін., До габаритної побутової техніки, серед якої кондиціонери, холодильники, газові плити.

Важливу роль в бізнесі з Китаєм грає логістика. Розставте пріоритети і зробіть свій правильний вибір.

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13