X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Найприбутковіші напрямки бізнесу з Китаєм

Якщо ви плануєте бізнес з Китаєм, але при цьому, все ще не знайшли свою нішу, ми вам допоможемо. І в цій статті ми б хотіли розглянути, які категорії товарів з Китаю є найбільш прибутковими для підприємців і найбільш затребуваними у покупців.

Найприбутковіші напрямки для бізнесу з Китаєм: які вони?

 1. Одноразові товари. Все, що при масовому виробництві в Китаї обходиться в частки центів, в роздробі продається в десятки і сотні разів дорожче. Логіка тут проста, просто поставте себе на місце споживача. Чи будете ви замислюватися про ціну, коли купуєте якусь дрібницю, яка при цьому вам потрібна тут і зараз? До того ж у свідомості у кожної людини є умовна мінімальна сума грошей, яку він готовий віддати за потрібну йому річ не замислюючись. І для товарів для подальшого перепродажу це відмінні варіанти. Наприклад, одиниця товару може коштувати в Китаї 5-10 центів. Перепродувати товар за ціну еквівалентну одному долару буде дуже прибутковим. Приклади таких товарів: одноразовий посуд, одноразові тапочки, рушники, простирадла, серветки, ватні диски і палички, засоби особистої гігієни, набори для ванних, дрібні органайзери, дрібний декор, деякі товари для манікюру, косметичні витратні матеріали, зубочистки і зубні нитки, а також інші товари подібного роду.
 2. Бренди, репліки і копії брендів. Уже далеко не секрет, що багато брендові речі виготовляються в Китаї. Стереотип «китайське – значить погане» йде в історію. Майже всі великі світові транснаціональні компанії якщо не мають власне виробництво в Китаї, то хоча б розміщують замовлення на виробництво своїх товарів або їх компонентів на великих китайських фабриках. Але і репліки залишаються досить популярними. Це може бути все, що завгодно. Одяг, взуття, парфуми, сумки, годинник, прикраси, аксесуари, навушники і багато іншого. До слова, ви можете купувати не тільки репліки, а й копії брендового одягу, наприклад, спортивної. Все тому, що як вже було сказано вище, дуже багато іменитих бренди перенесли свої виробництва саме в КНР.
 3. Товари, які фасуються в дрібну упаковку і брендуються. Особливо це стосується недорогих товарів, які возяться з Китаю у великій упаковці або насипом, а фасуються в індивідуальну упаковку, а також брендуються вже на місці. Власне, ви можете продавати такі товари і під своїм брендом, придумавши логотип, айдентику, упаковку і все інше. Сюди можна віднести чай, різні крупи, в тому числі модну зараз крупу киноа, також сюди відносяться невеликі сувеніри, брелоки, креми, блиски для губ і інша косметика ноу-ньому, товари для манікюру, снеки, окремі види побутової хімії, а також багато інше. Якщо ви хочете продавати не ноунейм, а товари під власним брендом, то саме цей варіант стане для вас найбільш оптимальним.
 4. Технологічні новинки. Ні для кого не секрет, що саме гаджети і електроніка – це найбільш популярні товари з Китаю. Суть в тому, що всі гаджети, що з’являються у світових брендів, так чи інакше, дуже швидко копіюються в Китаї, особливо, якщо вони користуються попитом. Також в Китаї, крім гаджетів, можна знайти місцеву “розумну” електроніку ноунейм або ж від місцевих брендів. Девайси для систем “розумний будинок”, різні товари для кухні та багато іншого – все це завжди дуже популярно у покупців.

В іншому ж, має місце сезонність попиту на ті чи інші товари. Вивчайте свою нішу, вивчайте свою цільову аудиторію, постійно шукайте нових постачальників – так ви зможете оптимально сформувати лінійку товару, що продається і створити дійсно унікальний асортимент. Чи не намагайтеся йти протоптаними доріжками і просто переглядати статистику про те, які товари є зараз найбільш продаваними. Рекомендуємо вам шукати власний шлях і, по можливості, намагатися прогнозувати, що буде популярним, наприклад, в наступних сезонах.

Доставка товарів з Китаю: до кого можна звернутися?

Якщо ви плануєте бізнес з Китаєм або ж вже знаходитеся в процесі його розвитку, то фахівці компанії Topcargo із задоволенням допоможуть вам з доставкою. Морська доставка і авіа, найбільш вигідні ціни, безпеку, доставка чітко в терміни – все це у нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01