language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Нагодувати годувальника чи почне Україна постачати свій товар до Китаю?

  авиадоставка

  Ні для кого не секрет, що китайські товари успішно заполонили світовий ринок. Зараз немає практично жодної країни, в якій не користувалися б доставкою з Китаю. Ось, скажімо, Росія. З початку цього року в один тільки Єкатеринбург було доставлено за допомогою авіації понад 650 тонн товару та пошти з Піднебесної. Це на 45% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Основним постачальником стало місто Харбін – 600 тонн вантажу, решту надіслав Пекін, повідомляє «Уралінформбюро». Кількість зльотів і посадок російсько-китайських літаків перевищила торішню кількість їх у півтора рази.

  А ось від поставки українських товарів Росія, на жаль, якщо не зовсім відмовляється, то будує для цього всілякі перепони. Трохи математики: у 2014 році експорт товарів становив понад 37 мільярдів доларів, експорт – понад 26. До 2015 року експорт впав майже на 7%, імпорт – на 23,5%. – за матеріалами Державної служби статистики України. Згідно з тими ж даними, країна зменшила експорт товарів до Російської Федерації на 25,5%, імпорт із Росії – на 27,8%.

  Для того, щоб більш менш успішно збувати українську продукцію, потрібно змінити стратегію дії ринку. Тобто не продавати все, що виробляється, а робити все, що продається.

  Через напружену політичну ситуацію в 2014 р. Україна, яка раніше успішно взаємодіяла з Російською Федерацією, зіткнулася з необхідністю шукати нові ринки збуту свого товару. Ось тоді і без того активна торгівля між Україною та Китаєм, яка раніше мала односторонній характер, почала розвиватися в обидві сторони.

  З 2014 року кількість торгових операцій між вищезгаданими країнами істотно зросла, що сприятливо позначилося на українській економіці. Ми звикли сприймати Китай як активного постачальника. Українські бізнесмени активно замовляють авіадоставку з Китаю до України. Але Китай є цінним споживачем. Багато країн світу прагнуть впровадитися на китайський ринок, і Україна не є винятком.

  У Піднебесній мешкають 1, 3 мільярди людей. І вже сьогодні відзначається неабиякий інтерес покупців до української продукції, зокрема – сільськогосподарської. Крім того, Китай зацікавлений в українських якісних продуктах харчування – на території Піднебесної величезним попитом користуються кукурудза, соя, ячмінь. Виходить, нам теж є, що запропонувати світовому «годувальнику» натомість на пропоновану їм різноманітність промислових товарів. Експерти вважають, що зараз настав сприятливий час для того, щоб український малий і середній бізнес міг вийти на китайський ринок.

  Крім того, КНР зацікавлена в українській продукції машинобудування, а також залізняку і сільськогосподарської сировини. Цікаво, що саме той товар, який у нас надміру, становить у Китаї дефіцит. А ми можемо запропонувати Піднебесній конкурентні ціни на цю продукцію.

  Тому зараз важливо не пропустити момент входу на китайський ринок – це в інтересах нашої державної економіки. Експорт товарів до Китаю можливий систематично і у великих обсягах – вважає джерело cnua.com.ua.

  Ми ж (компанія TopCargo) надаємо оперативну, надійну та якісну доставку товарів з Китаю до України, якою ви можете скористатися будь-якої миті.

  Більш детальну інформацію про послугу наведено в розділі «Авіадоставка з Китаю».

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01