language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Наші послуги – ваш успіх

  sbornie-iz-china

  Доставка в Україну з Китаю більше не буде для вас клопіткою справою. Всі турботи, пов’язані із замовленням та транспортуванням товару наша компанія візьме на себе.

  Сьогодні Китай випускає величезну різноманітність продукції, яка з успіхом експортується до всіх країн світу. Статистика вражає – рівно половина всієї товарної продукції у світі – Made in China. Тому співпраця з китайськими партнерами та доставка з Китаю до Києва представляє особливий інтерес для українських підприємців. Одним із найпривабливіших факторів є те, що якість китайської продукції стрімко покращується, а ціна залишається до смішного низькою.

  Ми надамо вам допомогу в імпортуванні китайського товару

  Основне завдання компанії TopCargo – допомогти українським підприємцям у питаннях транспортування товару. Кожен бізнесмен знає: доставка з Китаю не обмежується лише навантаженням товару на транспорт і його отриманням. Це цілий алгоритм дій, кожному етапі якого слід виявити уважність, відповідальність і професіоналізм. Послуги неперевіреного чи несумлінного перевізника можуть коштувати підприємцю великих збитків та навіть втрати репутації. TopCargo в першу чергу піклується про ваш комфорт та безпеку доставки з Китаю до України. Ціна наших послуг завжди є об’єктивною, кожен клієнт знає, за що він платить. З нами ваша співпраця з Китаєм стане максимально продуктивною.

  Уберегти клієнта від шахрайства

  На широкому ринку Китаю, що постійно розвивається, важко відразу знайти хорошого постачальника. Буває, що надходить неякісна продукція або заявленого постачальника і зовсім не існує, тому гроші клієнта йдуть у нікуди. Тому якщо ви ще не знайшли постачальника або вже намічений постачальник викликає у вас сумніви, звертайтеся до нас за послугами «пошук» і «перевірка постачальника». Остання послуга відноситься до розряду додаткових та виконується за окрему плату. Однак, якщо ви довіряєте нам пошук, то платити за перевірку вам не доведеться – ми рекомендуємо своїм клієнтам вже перевірених постачальників. Таким чином вам вдасться уникнути шахрайства та налагодити високоефективну доставку.

  Митне оформлення, митне очищення та експедирування товару – теж наша турбота. Виходячи зі специфіки вашого бізнесу, ми розробимо оптимальну схему співробітництва та надамо всі необхідні консультації. До переваг співпраці з нами належать:

  уважний індивідуальний підхід до кожного клієнта;

  економія часу, бюджету та сил клієнта;

  умови доставки, вигідні для кожного підприємця;

  висока якість перевезення та доставки;

  збереження вантажу та відповідність призначеним термінам (виняток становлять митні простої);

  нерозголошення інформації про ваш вантаж – повна конфіденційність.

  Ці зацікавлені в наших послугах? Тоді корисним для вас буде розділ «послуги», де представлені всі можливості транспортування товару, які ми приготували для вас. Для отримання більш детальної інформації – телефонуйте нам. З TopCargo ви будете спокійні за свій товар – він у надійних руках.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01