language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Не їжте китайської риби! Чим небезпечна риба та морепродукти з КНР?

  fish-china

  Безперечно, Китай – виробничий і промисловий гігант, товари якого розходяться по всьому світу. Аксесуари та побутова техніка, іграшки та електроніка, домашнє начиння, автомобілі… цей список можна продовжувати нескінченно. Доставка товару з Китаю оптом, найчастіше, стає хлібом для багатьох представників малого та середнього бізнесу в Україні і не тільки.

  Але так добре справи з провізією в Піднебесній? Зовсім немає. Намагаючись збільшити кількість їжі, відповідно до потреб населення, Китай зовсім не думає про якість. Раніше ми вже писали про підроблений рис, рецепти з коників і горобців, яловичину, заражену фосфорною бактерією. Дійсно якісні продукти прибувають до Китаю з інших країн. Нещодавно США відмовилися закуповувати в Китаї рибу.

  Що не так з китайською рибою?

  У 2007 році в ЗМІ з’явилася інформація про рибну ферму, що розташовується в провінції Гуандун. Скандал навколо риби тиляпії розгорівся, коли розкрився факт, що рибу годували… свинячими та гусячими екскрементами, заради зниження витрат на виробництво. Риба заражалася різними болячками, а потім китайці без сорому совісті експортували її дешево до Сполучених Штатів Америки.

  На жаль, це не перший і не останній подібний випадок. Незважаючи на близькість моря і сприятливі умови для риболовлі, рибу продовжують утримувати в огидних умовах. Для того, щоб риба виживала, її буквально напихають медикаментами. Організм риби накопичує всю цю хімію, і згодом рибу вживають у їжу.

  Один з китайських селян анонімно зізнався, що рибні фермери перетворили ставок за його домом на помийну яму, наповнену екскрементами та антибіотиками.

  США відмовилися від риби, виловленої в Китаї після того, як експертиза виявила в ній заборонені антибактеріальні препарати – малахітову зелень, генціан-віолет, фторхінолони. Це робить рибу канцерогенною, а організм людини, яка тривалий час її вживає, перестає реагувати на антибіотики.

  Тому будьте обережні з вживанням риби в Китаї. Звичайно, далеко не всі водоймища забруднені і не вся риба – токсична. Однак попереджений – отже, озброєний. Також у неважливому стані знаходиться рибна продукція з В’єтнаму та інших азіатських країн.

  Контейнерні перевезення – те, в чому китайське море не підвело

  На відміну від риби, неїстівний товар з Китаю, навпаки, підвищує свою якість. Китайці активно удосконалюють виробничі технології, деякі з них днями живуть на роботі. Як результат – чудова якість продукції за традиційно низькими цінами. Замовивши доставку товарів з Китаю, ви маєте всі шанси на успіх та процвітання вашого бізнесу. А якщо ви замовляєте доставку товару з Китаю з TopCargo – ці шанси зростають подвійно. Поспішайте скористатися нашими послугами. Для бізнесменів, які перевозять великі партії вантажів та хочуть заощадити на доставці, ми рекомендуємо контейнерні перевезення. Транспортування товару морем – це зручно, надійно та солідно – те, що потрібно кожному клієнту. На таку доставку товару з Китаю ціна буде значно нижчою, ніж на авіадоставку. Єдиний недолік – доведеться почекати близько 45 днів.

  FAQ

  Як справи з їжею в Китаї?

  Китай є гігантом у виробництві багатьох товарів і через великий приріст населення також намагається збільшити і кількість їжі, але при цьому зовсім не цікавиться її якістю. Тому при виборі китайської їжі потрібно бути обережним.

  Чому китайська риба шкідлива для здоров’я людини?

  Рибу у Китаї вирощують у жахливих умовах. Її годують медикаментами та екскрементами тварин і птахів. Через це вона заражається різними інфекціями, організм риби накопичує хімію, а потім її експортують до інших країн.

  Чому США відмовилися від китайської риби?

  Тому що під час проведення експертизи було виявлено заборонені та шкідливі антибактеріальні препарати. Якщо людина довгий час вживати таку рибу в їжу, то її організм перестане реагувати на антибіотики.

  У чому перевага товарів з Китаю?

  Перевага полягає у неїстівному товарі, який у порівнянні з рибою тільки підвищує свою якість. Таким чином, можна відкрити свій бізнес і почати заробляти. А простіше це буде зробити з компанією Топкарго, яка допоможе швидко та без проблем отримати своє замовлення. Для економії грошей часто вибирають спосіб транспортування контейнерними перевезеннями.

   

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01