X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

Не їжте китайську рибу! Чим небезпечна риба і морепродукти з КНР?

fish-chinaБезсумнівно, Китай – виробничий і промисловий гігант, товари якого розходяться по всьому світу. Аксесуари та побутова техніка, іграшки та електроніка, домашнє начиння, автомобілі … цей список можна продовжувати нескінченно. Доставка товару з Китаю оптом, найчастіше, стає хлібом для багатьох представників малого та середнього бізнесу в Україні і не тільки.

Але так чи добре йдуть справи з провізією в Піднебесній? Зовсім немає. Намагаючись збільшити кількість їжі, відповідно до потреб населення, Китай зовсім не думає про якість. Раніше ми вже писали про підробленому рисі, рецептах з коників і горобців, яловичині, зараженої фосфорної бактерією. Дійсно якісні продукти прибувають в Китай з інших країн. Не так давно, США відмовилися закуповувати в Китаї рибу.

Що не так з китайської рибою?

У 2007 році в ЗМІ з’явилася інформація про рибній фермі, расподлагающейся в провінції Гуандун. Скандал навколо риби тиляпии розгорівся, коли розкрився факт, що рибу годували … свинячими і гусячими екскрементами, заради зниження витрат на виробництво. Риба заражалися різними болячками, а потім китайці без докорів сумління експортували її задешево в Сполучені Штати Америки.

На жаль, це не перший і не останній подібний випадок. Незважаючи на близькість моря і сприятливі умови для рибного лову, рибу продовжують утримувати в жахливих умовах. Для того, щоб риба виживала, її буквально напихають медикаментами. Організм риби накопичує всю цю хімію, і згодом рибу вживають в їжу.

Один з китайських селян анонімно зізнався, що рибні фермери перетворили ставок за його будинком в помийну яму, наповнену екскрементами і антибіотиками.

США відмовилися від риби, виловленої в Китаї після того, як експертиза виявила в ній заборонені антибактеріальні препарати – малахітову зелень, генціан-віолет, фторхінолони. Це робить рибу канцерогенної, а організм людини, який тривалий час її вживає, перестає реагувати на антибіотики.

Тому будьте обережні з вживанням риби в Китаї. Звичайно, далеко не всі водойми забруднені і не вся риба – токсична. Однак попереджений – значить озброєний. Також в поганому стані знаходиться рибна продукція з В’єтнаму і ряду інших азіатських країн.

Контейнерні перевезення – то, в чому китайське море не підвело

На відміну від риби, неїстівний товар з Китаю, навпаки, підвищує свою якість. Китайці активно вдосконалюють виробничі технології, деякі з них днями живуть на своїй роботі. Як результат – чудова якість продукції по традиційно низькими цінами. Замовивши доставку товарів з Китаю, ви маєте всі шанси на успіх і процвітання вашого бізнесу. А якщо ви замовляєте доставку товару з Китаю з TopCargo – ці шанси зростають удвічі. Поспішайте скористатися нашими послугами. Для бізнесменів, які перевозять великі партії вантажів і хочуть заощадити на доставці ми рекомендуємо контейнерні перевезення. Транспортування товару морем – це зручно, надійно і солідно – то, що потрібно кожного клієнта. На таку доставку товару з Китаю ціна буде значно нижче, ніж на авіадоставку. Єдиний недолік – доведеться почекати близько 45 днів.

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13