X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Не їжте китайську рибу! Чим небезпечна риба і морепродукти з КНР?

fish-chinaБезсумнівно, Китай – виробничий і промисловий гігант, товари якого розходяться по всьому світу. Аксесуари та побутова техніка, іграшки та електроніка, домашнє начиння, автомобілі … цей список можна продовжувати нескінченно. Доставка товару з Китаю оптом, найчастіше, стає хлібом для багатьох представників малого та середнього бізнесу в Україні і не тільки.

Але так чи добре йдуть справи з провізією в Піднебесній? Зовсім немає. Намагаючись збільшити кількість їжі, відповідно до потреб населення, Китай зовсім не думає про якість. Раніше ми вже писали про підробленому рисі, рецептах з коників і горобців, яловичині, зараженої фосфорної бактерією. Дійсно якісні продукти прибувають в Китай з інших країн. Не так давно, США відмовилися закуповувати в Китаї рибу.

Що не так з китайської рибою?

У 2007 році в ЗМІ з’явилася інформація про рибній фермі, расподлагающейся в провінції Гуандун. Скандал навколо риби тиляпии розгорівся, коли розкрився факт, що рибу годували … свинячими і гусячими екскрементами, заради зниження витрат на виробництво. Риба заражалися різними болячками, а потім китайці без докорів сумління експортували її задешево в Сполучені Штати Америки.

На жаль, це не перший і не останній подібний випадок. Незважаючи на близькість моря і сприятливі умови для рибного лову, рибу продовжують утримувати в жахливих умовах. Для того, щоб риба виживала, її буквально напихають медикаментами. Організм риби накопичує всю цю хімію, і згодом рибу вживають в їжу.

Один з китайських селян анонімно зізнався, що рибні фермери перетворили ставок за його будинком в помийну яму, наповнену екскрементами і антибіотиками.

США відмовилися від риби, виловленої в Китаї після того, як експертиза виявила в ній заборонені антибактеріальні препарати – малахітову зелень, генціан-віолет, фторхінолони. Це робить рибу канцерогенної, а організм людини, який тривалий час її вживає, перестає реагувати на антибіотики.

Тому будьте обережні з вживанням риби в Китаї. Звичайно, далеко не всі водойми забруднені і не вся риба – токсична. Однак попереджений – значить озброєний. Також в поганому стані знаходиться рибна продукція з В’єтнаму і ряду інших азіатських країн.

Контейнерні перевезення – то, в чому китайське море не підвело

На відміну від риби, неїстівний товар з Китаю, навпаки, підвищує свою якість. Китайці активно вдосконалюють виробничі технології, деякі з них днями живуть на своїй роботі. Як результат – чудова якість продукції по традиційно низькими цінами. Замовивши доставку товарів з Китаю, ви маєте всі шанси на успіх і процвітання вашого бізнесу. А якщо ви замовляєте доставку товару з Китаю з TopCargo – ці шанси зростають удвічі. Поспішайте скористатися нашими послугами. Для бізнесменів, які перевозять великі партії вантажів і хочуть заощадити на доставці ми рекомендуємо контейнерні перевезення. Транспортування товару морем – це зручно, надійно і солідно – то, що потрібно кожного клієнта. На таку доставку товару з Китаю ціна буде значно нижче, ніж на авіадоставку. Єдиний недолік – доведеться почекати близько 45 днів.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01