language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Неймовірне поруч: квантова телепортація, надпотужні собаки та будівництво марсоходу

  авиадоставка

  Китай – дивовижна країна. Поки ми тут розписуємо про те, наскільки корисна доставка в Україну з Китаю та розхвалюємо можливості карго доставки, Піднебесна не зупиняється на своїх досягненнях.

  Нарівні з Японією, Китай продовжує дивувати світ неймовірними винаходами, божевільними експериментами, запаморочливими рекордами. То людиноподібного надінтелектуального робота Цзя-Цзя представить (про це ми вже писали), то собак із надпотужною мускулатурою за допомогою генної інженерії виведе.

  Вивести собак із суперсилою китайцям вдалося, вилучивши ген, що виробляє міостатин. Досліди проводилися на собаках породи біггль на прізвисько Геркулес і Тяньгоу. Пси стали витривалішими, демонструють тенденцію до тривалішої тривалості життя. Досягти такого результату вдалося за допомогою методу CRISPR-Cas9, тобто введення двониткового розриву в ДНК. Таким чином, геном можна відредагувати навіть у живій клітині. Мета таких собак – допомагати правоохоронним органам. Це ідеальні охоронні пси, зчепитися з якими нікому не побажаєш.

  Настало літо 2016 року. Весь світ, затамувавши подих, чекає на перший експеримент з квантової телепортації атомів на відстань понад 1200 км, пише Nature News.

  У червні 2016 року буде запущено спеціальний супутник, за допомогою якого вчені сподіваються провести квантову телепортацію між Землею та космосом, але спочатку буде перевірено криптографічний зв’язок між Пекіном та Вероною, для якого виступає посередником навколоземний супутник. Далі за планом проведення квантової телепортації між станціями Делінхе та Ліцзяні.

  Завдання квантової телепортації – передача квантового стану частки певну відстань. Пара зчеплених частинок зберігають інформацію один про одного, навіть віддаленими.

  Надалі можна буде говорити про розвиток квантового Інтернету. До речі, у Лос-Аламосі вже понад два роки працює лабораторний варіант квантового Інтернету. Інформація в ньому передається каналами, захищеними технологіями квантової криптографії.

  Компанія TopCargo не телепортує ваші вантажі – ми доставляємо їх більш традиційним, зате не менш надійним способом. Тільки сумліннадоставка
  з Китаю в Україну, ціна на яку – найсправедливіша в країні.

  Ще до одного неймовірного наукового досягнення Китаю можна зарахувати розробку першого космічного 3Д – принтера. Сьогодні розробка вже пройшла понад 90 льотних випробувань в умовах нульової гравітації та в недалекому майбутньому допоможе побудувати космічну станцію та підтримувати її функціонування у 2020 році.

  Все в тому ж 2020 планується висадка першого китайського Марсохода на червону планету – про це офіційно заявив глава Національного космічного управління Китаю Ксу Навіть (Xu Dazhe). Роботи розпочалися у січні 2016 року та не відхиляються від наміченого курсу. Одним словом, нудьгувати вченим із Піднебесної не доводиться – адже у світі ще стільки всього незвіданого!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01