language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Спідня білизна з Китаю: ідея для бізнесу

  Бізнес із Китаєм – це рентабельно, ефективно, досить цікаво. З того часу, як заводи та фабрики Піднебесної стали виробляти дійсно якісні, конкурентоспроможні і при цьому дуже бюджетні товари, саме китайські виробники стали найбільш привабливими для бізнесменів, які купують товари за однією ціною оптом, а продають у роздріб вже за іншою. Закупівельні ціни на китайські товари досить низькі, якість – пристойна, тому можна перепродавати за адекватними цінами, значно збільшуючи маржу. Головне в цій справі – вибрати свою нішу, ті товари, які ви реалізовуватимете. Також досить важливо правильно організувати систему постачання та доставки, правильно вибрати виробника, сформувати асортимент магазину. Досить популярною є ніша спідньої білизни. Спідня білизна з Китаю робиться з якісного текстилю, тут можна знайти дуже цікаві моделі, а ціни досить низькі. Серед переваг такої ніші можна відзначити таке:

  • Спідня білизна – це надзвичайно популярний товар у будь-якій економічній ситуації. У мінусі ви точно не опинитеся.
  • Кожна одиниця досить компактна, при цьому продаватися кожна може за справді пристойною ціною. Таким чином виправдовується вартість доставки з Китаю.
  • Спідню білизну можна продавати як офлайн, так і через Інтернет. Таким чином, вам навіть не обов’язково орендувати приміщення.

  Покупка нижньої білизни оптом, доставка та подальший продаж: як організувати?

  Якщо раніше ви не мали бізнесу з Китаєм, то почати все самостійно і з нуля буде складно. Пункт перший – потрібно знайти постачальника, погодити розмірну сітку, вибрати потрібні моделі, викупити потрібну кількість білизни оптом, після чого організувати авіа- або карго-доставку в Україну, розмитнити товар, доставити його до потрібного складу чи офісу. Все це досить складно без знання специфіки китайського ринку, китайської мови, митних тонкощів та інших нюансів. Саме тому варто звернутися до спеціалістів.

  Компанія Топкарго – це лідер на ринку доставки з Китаю. Ми використовуємо найбільш сучасні, швидкі, безпечні та якісні способи доставки, але це ще не все: ми допомагаємо з оформленням митних документів, беремо на себе пошук постачальників. >викуп потрібного товару, а також кінцеву доставку до потрібного пункту в Україні. Ми робимо все для того, щоб полегшити організаційну сторону Вашого бізнесу, щоб Ви могли замислюватись про важливіші речі. З Топкарго розпочати свій бізнес із Китаєм – це просто!

  FAQ

  У чому ефективність бізнесу з Китаєм?

  Всім відомо, що в Китаї виготовляють якісні товари і за дуже доступними цінами. Такий варіант дуже вигідний для бізнесменів та підприємців, які можуть розширити свої кордони та почати заробляти на цьому. Тут головне правильно визначиться з вибором товару, адже їх багато виробляється в Китаї.

  Чим популярна ніша спідньої білизни?

  Це дуже популярний товар, який є затребуваним завжди, навіть за складної економічної ситуації країни. Одиниця товару дуже компактна і при цьому може продаватися за дуже хорошими цінами для замовника. Це виправдовуватиме вартість доставки з Китаю і даватиме гарний прибуток. Продаж онлайн стане найкращим рішенням у цьому випадку.

  З чого полягає оформлення замовлення та його доставка?

  Потрібно знайти відповідального та надійного постачальника, погодити з ним ціну та обрати товар. Викупити необхідну кількість товару та організувати його доставку в Україну.

  Як організувати доставку товару до України?

  У цьому допоможе компанія Топкарго. Яка вже не перший рік займається доставкою товарів із Китаю в Україну. За всю свою діяльність вже здобула довіру українців завдяки професійному підходу та відповідальності.

  Коментарі

  Алиса, 2020-11-16 21:48:42

  Очень интересная идея, ведь такой товар всегда востребован, а выбор моделей у китайских поставщиков довольно широкий.

  Маша, 2020-11-16 21:42:02

  Интересно, а что насчёт качество, там синтетика или натуральные ткани. Вообще это классная идея.

  Иванна, 2020-11-14 22:54:23

  Нижнее белье всегда пользуется спросом, особенно качественное и красивое. Если еще и дешевле конкурентов, то спрос будет бешенным. Поэтом недорогая доставка будет как раз кстати.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01