language-switcher

  • Русский
  • X

    Залишіть ваш відгук

    Ваша оцінка

    Цена
    Качество
    Сроки
    • 044 353 00 01
    • 097 203 19 55
    • 048 738 77 81
    • 093 170 22 13

    Нові перспективи української митниці

    Як відомо з 1 січня 2016 року почала діяти Угода про асоціацію з Євросоюзом. У рамках цієї угоди Україна має привести до максимальної відповідності законодавство з європейськими стандартами. Це природно зачепить і митниці.

    З одного боку Україна підійшла до Асоціації достатньо підготовлено, оскільки після розпаду радянського союзу тривало реформування, а з іншого боку, якщо врахувати, як саме відбуваються реформи в нашій країні, то підготовленість ця лише «де-юре», а після ухвалення митного кодексу в 2012 році, навіть «де-юре» жодних заходів не вживалося.

    З кінця 2015 року можна спостерігати позитивну динаміку у реформуванні. Справжнім імпульсом стало зобов’язання щодо приєднання до спільної транзитної системи, що дозволить Україні стати частиною загальної транзитної системи, зокрема це позначиться на спрощенні розмитнення та доставки вантажу з Китаю в Україну, оскільки європейська система спрощена. >

    Також спроститься робота служби доставки з Китаю, оскільки (NCTS) – загальна транзитна система, що передбачає міжнародний обмін інформації про товари та транспортні засоби, що переміщуються через кордони. Це дозволить значною мірою підвищити безпеку міжнародних ланцюгів постачання. Тепер, щоб відстежити, де знаходиться вантаж, потрібен лише доступ до інтернету. Цей фактор буде зручним як для підприємців, бізнес яких пов’язаний з доставкою малих вантажів з Китаю в Україну, транспортним компаніям, а також державі, тому що значною мірою зростає інвестиційна привабливість.

    Але, звичайно, Україна не встигає вчасно підігнати стандарти під європейську систему, оскільки немає відповідного закону. І все одно, що це може перетворити Україну на транзитну державу та принести величезний прибуток, розпочати тестування програми неможливо.

    Другим кроком, який має зробити Україна, є впровадження інституту уповноважених економічних операторів (УЕО). УЕО – це свідчення найвищого ступеня довіри до підприємства, що дає безліч пільг та спрощення митних процедур. Цей статус передбачає, що підприємство працює відповідно до критеріїв законності, надійності, безпеки та прозорості.

    Переважна більшість товарів ввозиться з Китаю, а оскільки піднебесна є однією з 33 країн, які користуються перевагами взаємного визнання УЕО, то отримання такого статусу для будь-якого підприємства гарантує мінімізацію витрат на розмитнення та доставку вантажу з Китаю.

    На щастя на законодавчому рівні вже погоджено законопроекти щодо УЕО, які мають набути чинності з 1 червня 2016 року. Великою проблемою є те, що відбір підприємств має відбуватися прозоро і чесно, адже з’явиться безліч компаній, які прагнуть користуватися пільгами. Але ми все ж таки сподіватимемося, що позитивна динаміка реформ збережеться.

    Comments are closed.

    Замовити доставку

    Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

    Звертайтесь до нас

      Останні новини

      Доставка вантажів з Південної Кореї

      Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

      Викуп товару з майданчика TAOBAO

      Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

      Доставка вантажів з Тайвані

      Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

      Рецензії на есе – кому користуватися?

      Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

      language-switcher-fixed

    • Русский
      • 044 353 00 01