language-switcher

  • Русский
  • X

    Залишіть ваш відгук

    Ваша оцінка

    Цена
    Качество
    Сроки
    • 044 353 00 01
    • 097 203 19 55
    • 048 738 77 81
    • 093 170 22 13

    Чи потрібно відкладати гроші на “чорний день”

    Багатьох людей цікавить питання, чи потрібно відкладати гроші на “чорний день” і як це зробити.

    За своєю натурою всіх людей можна поділити на кілька типів:

    • ті, хто щомісяця стабільно відкладає частину доходів на “будь-який випадок”,
    • ті, хто витрачає все, до останньої копійки, нічого не відкладаючи,
    • ті, хто вкладає всі “вільні” гроші у розвиток якоїсь справи.

    Фахівці в галузі психології стверджують, що відповідальні батьки повинні привчити дитину до накопичення грошей із раннього віку. Вони можуть подарувати йому скарбничку, яку той кидатиме монетку самостійно. А коли скарбничка наповниться, розбийте її разом і купіть щось, що він мріє.

    При цьому важливо стежити, щоб дитина не виросла надмірно економною, або людиною, яка обожнює гроші.

    Чому люди відкладають гроші на “чорний день”

    Багато фахівців стверджують, що фінансову подушку готують люди, які мають розвинене почуття відповідальності.

    Жити одним днем найлегше. Можна знайти безліч відмовок, чому не виходить відкласти: маленька зарплата, занадто багато потрібно грошей для життя, не вистачає та ін. А якщо раптом щось трапиться, завжди можна попросити у борг у друзів, або взяти кредит у банку.

    Але, як правило, справа зовсім не в тому, що у людей брак грошей. Адже за правильного планування та розподілу бюджету можна відкладати 10-20% своєї заробітної плати.

    Жити одним днем і сподіватися, що важкі часи в сім’ї не настануть – найлегший шлях. Однак слід пам’ятати, що біда не приходить за планом. У будь-який момент життя ви або ваші родичі можуть захворіти і їм знадобиться дороге лікування. Або ви можете втратити роботу і вам потрібен запас грошей, поки ви не знайдете нову. Де гарантія того, що у ваших друзів чи родичів будуть гроші, щоб допомогти вам? Де гарантія того, що банк надасть вам кредит, а якщо й надасть, що ви не ув’язнете у боргах?

    Звичайно, не варто жити в постійному страху та негативі, чекаючи на щось погане. Але й убезпечити себе про всяк випадок все ж таки не завадить.

    Як накопичити гроші

    Щоб почати відкладати гроші, вам потрібно уявити кінцеву суму, яку ви хотіли б у результаті отримати. Психологічно людям легше досягати прогресу, якщо наприкінці поставлено чітку мету. Фахівці у галузі фінансів рекомендують мати фінансову подушку у розмірі річної заробітної плати.

    Далі слід завести окрему банківську картку, на якій ви збиратимете гроші на “чорний день”. Чому їх не бажано зберігати разом з грошима, які ви відкладаєте? Велика ймовірність того, що вам захочеться витратити їх на якусь “терміново потрібну” річ.

    Окремий банківський рахунок є, кінцева мета теж, а тепер варто задуматись про те, який відсоток від своїх доходів ви зможете перераховувати на неї щомісяця. Як вже згадувалося вище, ідеальний варіант – це відкладати 10-20% від зарплати. Однак, якщо ви не впевнені, що такий відсоток вам під силу, або у вас вже є кілька речей, на які ви відкладаєте гроші, ви можете підібрати зручну для себе суму. Ви також можете домовитися з банком, щоб автоматично з вашої зарплати переказували певний відсоток на картку, на якій ви збираєте гроші. Така функція дуже зручна для людей, які не вміють зупинятися, коли питання стосується фінансових витрат.

    Планування бюджету

    Якщо ви задумалися над фінансовою стороною свого життя, то краще не полінуватись і скласти свій сімейний бюджет. Для цього вам необхідно протягом декількох місяців поспостерігати за своїми витратами, на що ви витрачаєте гроші. Для цього ви можете скористатися або звичайними таблицями, або завантажити спеціальну програму. Зібравши за кілька місяців статистику, ви наочно побачите, на що ви витрачаєте гроші, які з цих витрат життєво необхідні, а які можна скоротити або взагалі від них відмовитися.

    Якщо у вас з’явилося ще одне джерело доходу, одразу ж переказуйте ці гроші на ваш ощадний рахунок. Це дозволить вам швидше досягти своєї мети.

    Коментарі

    Мария, 2020-10-28 19:03:51

    Двадцать процентов у меня откладывать никак не получается, всё равно залажу в заначку, начала с десяти.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Замовити доставку

    Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

    Звертайтесь до нас

      Останні новини

      Доставка вантажів з Південної Кореї

      Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

      Викуп товару з майданчика TAOBAO

      Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

      Доставка вантажів з Тайвані

      Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

      Рецензії на есе – кому користуватися?

      Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

      language-switcher-fixed

    • Русский
      • 044 353 00 01