language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Зверніть увагу на додаткові послуги від TopCargo та залишіться у виграші

  dostavka-cargo
  Замовляючи доставку в Україну з Китаю, кожен клієнт сподівається на повноцінний, якісний сервіс, який би відповідав усім його очікуванням і приніс хороший результат. Адже від того, наскільки оперативно буде виконано доставку з Китаю, в якому стані прибуде товар, залежить левова частка його успіху.

  Прекрасно розуміючи це, TopCargo робить все, щоб забезпечити своїм замовникам всебічну підтримку. У наш сервіс буде включено все, що потрібно підприємцю при замовленні доставки. Тому, окрім основних послуг, ми пропонуємо вам низку додаткових, які значно спростять вашу доставку Китай-Україна. Отже, давайте ознайомимося з деякими докладніше.

  Консолідація вантажів. Збірна доставка Китай як на долоні!

  У деяких випадках, підприємець замовляє малий обсяг товару. Як правило, це товари «на пробу», для яких немає сенсу замовляти цілий контейнер. Ще трапляються випадки, коли клієнту потрібно замовити кілька вантажів від різних постачальників. Ми грамотно консолідуємо вантажі та відправляємо їх за призначеною адресою, а також контролюємо процес доставки з Китаю в Україну. З такою послугою, на доставку з Китаю в Україну ціна буде суттєво нижчою, що несе вам безперечну вигоду.

  Зберігання вантажів

  До ваших послуг – відповідальне і надійне зберігання вантажів на спеціально обладнаних складах, що добре охороняються, де створені всі умови для того, щоб з вантажем нічого не сталося, і він дочекався свого замовника. Наприклад, ви перебуваєте у відрядженні та не можете отримати свій вантаж у день доставки. Якщо вантаж зберігається на складі в Україні, то перші три дні для вас безкоштовні. А якщо в Китаї – то цілих шість! Поспішайте скористатися послугою зберігання та оцініть її переваги.

  Упаковка та переупаковка

  Не завжди вантаж, який ми забираємо у постачальника, упакований належним чином. Якщо у вас є сумніви, що упаковка товару підходить для доставки, ви можете посилити її за допомогою стретч-плівки та інших матеріалів, відповідно до міжнародних стандартів правил перевезень. Ми завжди використовуємо якісні матеріали, тому послуга упаковки та перепакування роблять вашу доставку ще надійнішою.

  Спілкування з постачальником

  Різниця в менталітеті, нерозуміння підприємцем тонкощів ведення переговорів з китайським постачальником, може суттєво ускладнити доставку з Китаю до Києва. Щоб цього не сталося, наші співробітники, які мають великий досвід роботи з Китаєм, проведуть переговори з постачальником, і угода пройде гладко. Не соромтеся звернутися до нас, щоб налагодити контакти з виробником – і ви залишитеся у безперечному виграші.

  TopCargo – перевізник, який дійсно розуміється на доставці. Китай для нас – добре освоєна сфера підприємництва. Поклавшись на нас і скориставшись нашими додатковими послугами, ви гарантовано уникнете тих «підводних каменів», на які часто наступають підприємці-початківці – адже тепер у справі професіонали!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01