X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Взуття з Кореї

Корейці, перш за все поставити свій власний комфорт. Це проявляється в їхньому способі життя і способу життя в цілому. Надійні туфлі і одяг є невід’ємною частиною комфорту кожного корейського. Тому виробництво легких промислових виробів платить не менше уваги, ніж електроніка, яка базується на економіці.

Переваги корейської взуття

Південнокорейські продукти відомі своєю якістю і довговічністю. Це відноситься і до взуття, а також. Перевагами корейських товарів є:

 • Якість. Якщо Ви порівнюєте з цими моделями і продуктивність взуття, яка знаходиться в середньому місцеві магазини, корейські туфлі бере на себе. Для корейців важливо носити більш натуральні матеріали, покласти їх вище синтетичних. Натуральні продукти носять довше, а для взуття це один з головних критеріїв вибору;
 • Різноманітність. Корейські магазини взуття повні яскравих моделей і стильних елементів, які можуть доповнювати будь-яке зображення. Корейці відійти від втомлених стилів, виходять за рамки стандартів взуття, які стояли в наших головах. Шанувальники неформального і творчого взуття, безумовно, буде куди бродити;
 • адекватна Ціна за гроші. Більшість виробників дійсно високоякісного взуття властиві в протиправних переоцінці вартості продукції. Але не корейці. Вартість взуття приблизно така ж, як у звичайних магазинах. Але висока якість заощадить на майбутні покупки.
 • Наявність. Раніше товари з іншої країни повинні були бути відправлені за кордон і закуповували місцеві товари. З появою глобальної мережі, кордони стираються, і відстань більше не здається таким великим.

Інтернет-магазини

Інтернет-магазин був набирає обертів останнім часом. Люди, які були скептично ставляться до покупок в Інтернеті, тепер активно підібрати посилки поштою. Інтернет-магазини багато в чому перевершує звичайні поїздки покупками. Тільки завзятий Shopaholics не погодиться з цим.

Тепер вам не доведеться витрачати час на поїздку в різні взуттєвих магазинів. Всі магазини в світі і Кореї, зокрема, на кінчиках ваших пальців. У вас є доступ до всіх взуттєвих сайтів в будь-який час доби і скрізь. Інтернет-сховища регулярно сповіщають про сезонні знижки, акції та продажі.

Єдина проблема, яка виникає у випадку взуття є вибір розміру. У фізичному магазині, кожен буде приймати вимірювання і вибрати правильну пару. У разі Інтернет-покупок, ситуація трохи складніше. При виборі розміру, зверніться до розміру сітки марки ви хочете придбати.

За допомогою послуг з постачання іноземної продукції, ви можете отримати будь-яку пару взуття (і, можливо, не один) безпосередньо з Кореї під дверима.

Ми пропонуємо наші послуги з доставки іноземної продукції з США, Кореї, Тайваню, Японії та Китаю. Доставка здійснюється таким чином:

 • Доставка повітря (10-14 днів);
 • Збірні вантажі (від 45 діб);
 • Доставка залізницею (від 30 діб);
 • Доставка автомобілів, тільки Європа (5-12 днів).

Працюючи з багатьма компаніями, у нас є значний досвід поставок товарів з далеких країн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01