language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Звичайні речі для Південної Кореї, які викликають у нас здивування

  Південна Корея – це країна, яка дивним чином може поєднувати в собі сучасні технології з багатовіковими традиціями. Багато людей, які побували там, деякі речі дивують. Саме тому туристи із країн СНД називають Кореї іншим світом.

  Допомога вагітним

  Кожна жінка в цікавому становищі отримує 500 доларів від уряду, які вона може витратити на лікарів та на ліки. Чи не здивувало? А чи знали ви, що у Кореї вагітним дівчатам видають спеціальні брелоки, які активують колір сидінь, призначених для вагітних. Погодьтеся, що це добрий спосіб для скромних показати всім, що дівчина в положенні зайшла в транспорт.

  До речі, місця для паркування в країні є не тільки для людей, з обмеженими можливостями, а й для вагітних.

  Навчання в школі до півночі

  Освіта для корейців відіграє важливу роль. Вже у початкових класах учні перебувають на заняттях з 9-ї ранку до 6-ї вечора. У середній школі уроки можуть закінчуватися о 10-й вечора, а у старшій – близько півночі. Але, на жаль, від таких навантажень діти не стають розумнішими. Як правило, вони втрачають весь інтерес до навчання. А все їхнє особисте життя відбувається в соціальних мережах.

  Корейці нічого не знають про інші країни

  Населення країни практично нічого не знає про інші країни. Наприклад, якщо ви запитаєте корейця про те, який найпопулярніший актор у Голлівуді, вони вам не зможуть відповісти. Адже вони не дивляться західних фільмів, не цікавляться їхньою музикою. У їхніх школах навіть немає такого предмета, як географія.

  Зате вони з великим задоволенням поділяться з вами про свою культуру.

  Багато туалетів і немає урн

  На вулицях країни ви не зустрінете жодної скриньки. Зате побачите багато громадських туалетів, що знаходяться в ідеальному стані. У жіночих кабінках є столи, де можуть змінити підгузок дитині. Також, поруч із чоловічим та жіночим туалетом є туалет для інвалідів, який облаштований усім необхідним інвентарем.

  Влада Кореї бореться з трудоголізмом

  Корейці є такими трудоголіками, що навіть влада вирішила з цим боротися. Практично у кожному офісі на комп’ютерах встановлені програми, які відключатимуть його після закінчення офіційного робочого дня. У вихідні вони теж не працюють. Така програма введена для того, щоб людина могла облаштувати своє особисте життя.

  Але місцеве населення не зраділо такому закону. 67% робітників просять уряд скасувати примусове відключення техніки.

  Вагони метро в тематичному стилі

  У Південній Кореї безліч вагонів метро оформлено у тематичному стилі, присвяченому різним мультиплікаційним героєм. Мало того, що їхні фігурки розсаджені на місця, станції також оголошуються їх голосом.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01