language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Огляд найбільших торгових порталів Китаю

  china_site

  Китайський ринок стає все більш популярним з кожним днем. Нові товари, репліки новинок, низькі ціни, великий виробничий потенціал, орієнтованість на співпрацю із Заходом – це змушує безліч бізнесменів шукати партнерів-постачальників на Сході. Сьогодні компанія Topcargo підготувала список інтернет-майданчиків Китаю, де вас порадує не лише доставка товару з Китаю та його вміст, а й ціна!

  Кращі портали для пошуку замовлення

  1. alibaba.com

  У сайту є дві версії: англійська та китайська. Найчастіше ціна на китайській версії набагато нижча, адже вона розрахована на внутрішній експорт. Найкраще тут замовляти середнім та великим оптом, тому що існує обмеження за мінімальним обсягом. Мінус сайту – найчастіше постачальники працюють за повною передоплатою та не хочуть використовувати безпечну систему платежів.

  2. made-in-china.com

  Вважається одним з найкращих сайтів для b2b. Якщо ви знаєте англійську, то орієнтуватися у функціоналі сайту буде досить легко, оскільки китайська не є основною мовою. Список фабрик і заводів, що співпрацюють, досить великий, тому портал добре підходить для пошуку майбутнього постачальника.

  3. taobao.com

  Більшість товарів мають фіксовану ціну, хоча сайт і вважається аукціоном. Понад вісімдесят відсотків угод на китайських інтернет-порталах укладається тут. Причиною такої популярності є зручне замовлення роздрібних товарів та малого опту. Часто на порталі красиві та якісні фотографії товару, на яких його можна добре розглянути. Іноді лотів, які виставлені на продаж, на сайті вже немає, тому цей пункт варто уточнювати у постачальників.

  4. aliexpress.com

  Дуже зручна платформа, що давно завоювала популярність на території СНД. Великий асортимент, у тому числі побутова техніка, смартфони, товари для дому, товари для краси та здоров’я. Врахуйте, що з 7 лютого 2017 року майданчик скасував безкоштовну доставку товарів з Китаю в Україну. У середньому, ціни на доставку починаються від 1$.

  5. dx.com

  На інтернет-платформі представлений великий вибір товарів, доставка є безкоштовною і здійснюється по всьому світу. Сайт відкрився відносно нещодавно, у 2006 році, а у 2012 з’явилася нова, вдосконалена версія сайту. Оплата можлива через банківські картки Visa та MasterCard.

  6. Хоча в порівнянні з іншими подібними сайтами, кількість пропозицій менша, але вони вважаються надійнішими. На цьому порталі багато великих виробників, тому якщо ваша запланована доставка з Китаю досить велика, звертайтеся сюди.

  7. tradekey.com

  Великий портал спрямований на великі доставки та основу b2b.

  8. buyincoins.com

  Перевагою сайту є безкоштовна доставка по всьому світу (крім деяких віддалених країн Африки). Ціни досить низькі. Оплата тільки на основі платіжної системи PayPal, що робить співпрацю безпечнішою.

  9. pandawill.com

  Щодо порталу, що недавно відкрився, в основному пропонує електроніку (смартфони, планшети, ноутбуки, телефони), але в наявність є і одяг, товари для дому і таке інше. Перевагою сайту є огляди на товари. А також рейтинг та розділ із відгуками. На форумі є секція російською мовою.

  Для того, щоб обраний товар не пошкодився і не загубився в дорозі, довіртеся професіоналам з багаторічним досвідом. Доставка товару з Китаю оптом з Topcargo прибуде на ваш склад вчасно та за розумною ціною!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01