X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Одяг великих розмірів з Кореї

Незважаючи на те, що в Південній Кореї більшість мешканців мають тендітну статури, корейські виробники почали випускати лінійку товарів великих розмірів для європейських і американських споживачів. Це пов’язано з високим попитом на якісний продукт, унікальне поєднання моди і корейських мотивів і доступне значення.

Чому корейський одяг настільки популярний

Південна Корея стала лідером у виробництві і постачанні одягу в світі. Високий рівень популярності пояснюється продумані стилі, які можуть підкреслити привабливість кожної дівчини. І це правило особливо актуально для людей з великими формами. На внутрішньому ринку досить проблематично вибирати гардероб, який задовольнить потреби будь-якого заходу-від урочистого виходу, до поїздки в магазин.

З вибором одягу в корейських інтернет-магазинах ця проблема не виникне. Крім того, всі товари поставляються за доступною ціною. Незважаючи на постійну співпрацю з дизайнерами, більшість продуктів поставляються за найдоступнішою ціною. У той же час, колекції регулярно оновлюються, так що ви можете сміливо оновлювати гардероб на першій можливості і не турбуватися, що річ вийшла з моди.

Поради щодо купівлі одягу з Кореї

Здійснення покупок з-за кордону завжди вирішальний момент, тому що є великий ризик отримати на шахрай. Просто дотримуватися деякі прості правила:

 • Здійснювати покупки тільки на офіційних веб-сайтах, які мають зареєстровану юридичну особу;
 • Перевіряйте Відгуки від попередніх клієнтів, як на сайті, так і на сторонніх сервісах;
 • перевірити відповідність корейських розмірів в домашніх, так як параметри можуть істотно відрізнятися.

Самостійно перевіряти всі ці моменти досить проблематично і обтяжливим. Навіть Максимальна запобіжні заходи не в змозі захистити від невдалої покупки. У цьому випадку варто звернутися до посередника, який замість вас перевірить відповідність замовлення цим вимогам. Topcargo допоможе зробити операцію з вибору товару до моменту її надходження в Україну.

Чому ви повинні звернутися до Topcargo

Topcargo займається купівлею і доставкою товару. І одяг з Кореї-тільки один з напрямків. Співробітники компанії підтримують пряме з’єднання з постачальником. Кожен елемент перевіряється до підтвердження замовлення. У той же час не існує мовний бар’єр між представником і продавцем, ми можемо точно передати всі побажання клієнта.

Після того, як всі усні домовленості були складені, оцінка складається, що призначає всі позиції товару, виданого в посилки. Topcargo також займається всіма організаційними поставками в країні, за вказаною в договором адресою. Тариф однаковий для всіх користувачів – 10% від суми замовлення. Крім того, користувачі можуть отримати консультацію щодо доцільності придбання продукту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01