language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Одяг преміум класу зі США

  Одяг преміум-брендів, це не лише красиво, а й якісно. На жаль, у нашій країні представлена в основному продукція мас-маркету, яка хоч і є кращою за китайський ширвжиток, але все ж таки істотно поступається преміум-брендам. У тих же рідкісних винятках, коли бутіки та інтернет-магазини продають справді цікавий одяг, ціни на нього набагато вищі, ніж на аналогічний товар із США.

  Тому набагато вигідніше зробити замовлення безпосередньо у Штатах, адже навіть з урахуванням доставки вдасться добре заощадити. Більше того, багатьох преміум-брендів просто немає в Україні, а ті, що є, продають продукцію не найсвіжіших колекцій.

  Особливо купувати одяг преміум-брендів вигідно у дні великих розпродажів. Вартість може знижуватись на 50-90%. Головне, знати, де потрібно шукати. Розглянемо найцікавіші бренди, які можна замовити у США.

  Прет-а-порте (Prêt-à-porter)

  Цей розділ є одягом від преміальних брендів, який готовий до повсякденного носіння відразу ж і не вимагає ніяких доробок. Ця категорія включає в себе дизайнерську продукцію, але які лімітовані серії такого одягу. До особливостей такого одягу можна віднести його доступність: за рахунок масовості даного дизайнерського одягу, вартість на нього цілком доступна. До популярних брендів цієї категорії належать такі, як:

  • Calvin Klein;
  • Burberry;
  • DKNY;
  • Thom Browne;
  • Ralph Lauren;
  • Alexander Wang;
  • Tom Ford;
  • Michael Kors;
  • Marc Jacobs.

  Також любителям оригінальних дизайнерських речей варто придивитися до категорії Prêt-à-porter de luxe. Це найбільш преміальні колекції від дизайнерів зі світовим ім’ям. Всі колекції в цій категорії належать до конкретного модного будинку або дизайнера. Ця категорія не є масовою, одяг лімітований і зазвичай випускається лише один сезон. Зустріти ті ж речі у продажу наступного сезону вже не вдасться. Відповідно і вартість такого одягу істотно вища, але в США вона все одно дешевша і на неї часто бувають хороші знижки.

  До брендів цієї категорії відносять: Dior, Chanel, Louis Vuitton, Versace, Donna Kara, Gucci та інші.

  Якщо такі речі не задовольнять ваші запити, то завжди можна звернутися до колекцій категорії haute couture. Вироби від кутюр виділяються серед інших унікальністю, складністю та ручною роботою. Купуючи такі речі, можна бути впевненим, що іншої такої речі немає ніде у світі. Цей сегмент – найвищий клас у моді. Поширено виготовлення такого одягу за індивідуальними мірками, застосовуються, як правило, найкращі та рідкісні матеріали. До цієї категорії належать такі бренди Високої моди, як Valentino, Chanel, Mochino, Ferre. Часто задля економії такі речі купуються уживані.

  Де купити і як доставити?

  Практично всі бренди мають власні інтернет-магазини в США. Купуючи там можна підгадати час хороших знижок і, звичайно, бути впевненим щодо оригінальності. Загалом у США складно купити підробку, навіть купуючи на сторонніх майданчиках. Крім брендових магазинів зверніть увагу на великі онлайн-бутики та маркетплейси. До таких відносяться Dillards, Amazon, eBay, 6PM, Macys, Yoox, Walmart.

  Доставити із США допоможе компанія «Топкарго». На вибір є різні варіанти доставки, які відрізняються за ціною та строками. Великий досвід у перевезеннях дозволяє «Топкарго» втілюватись усі побажання клієнтів та організовувати вигідний бізнес як співпрацюючи з фірмами США, так і інших країн.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01