X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Оформлення кредиту на чужий паспорт

  Історії, коли людині дзвонять колектори та вимагають повернути борг, не рідкісні. Але що робити в тому випадку, якщо ніякого кредиту ви не брали? Буває й так, що гроші у позики беруть на чужі паспорти, а застрахуватися від цього складно. Жертва шахраїв може і не здогадуватися про проведену аферу аж до того моменту, поки не розпочнуться прострочення та штрафні санкції. Як підсумок: постійні дзвінки на особистий телефон, дзвінки сусідам, родичам, зіпсована кредитна історія та стрес.

  Виникає закономірне питання, «як шахраям вдається провернути аферу?». Адже щоб отримати кредит, потрібно пройти масу перевірок, ідентифікацію особистості та інші бар’єри. Формально – це неможливо. Насправді ж, виходить.

  Як діяти у випадку, коли на ваш паспорт оформили кредит

  Основним документом під час укладання кредитного договору, виступає паспорт громадянина РФ. У тому випадку, якщо паспорт втрачений, вкрадений або підроблений, шахраї можуть отримати кредит у банку чи мікропозику. Як правило, отримати швидку позику в інтернеті набагато простіше на чужий паспорт, ніж оформити кредит у банку. Суворість перевірок у мікрофінансових мінімальна.

  Реалізується афера шляхом заміни фотографії чи пошуку схожої людини. Це відбувається у тому випадку, коли аферисти звертаються до банку особисто чи через підставну особу. Часто як така особа виступає бездомна або людина з наркотичною, алкогольною залежністю. Звісно, перед походом до банку його готують. На жаль, нерідко у схемі шахрайства беруть участь і самі співробітники банку чи мікрофінансової компанії.

  Більше того, якщо паспорт ви не втрачали, то оформити позику можуть навіть на копію чи скан паспорта. В інтернеті можна знайти безліч оголошень з продажу конфіденційної інформації. Достатньо просто зробити копії або сканування документів і за умови, що співробітник промишляє продажем даних, через якийсь час копія паспорта потрапить до рук аферистів.

  Найпростіший спосіб захисту – запобігти такому сценарію. Якщо ви втратили паспорт або у вас його вкрали, необхідно якнайшвидше звернутися до поліцейської дільниці, щоб паспорт внесли до бази даних, як недійсний. Це не завжди зупиняє аферистів, але шанс не потрапити до такої ситуації суттєво підвищується. Принаймні ви зможете у разі проблеми надати співробітникам банку інформацію про визнання паспорта недійсним, де буде вказано дату та час звернення. Це означає, що всі наступні події з документом не законні.

  Якщо ж кредит уже оформлений, то необхідно звернутися до поліції та скласти заяву про шахрайство, а банк чи мікрофінансову компанію попросити провести внутрішнє розслідування. Бажано в письмовій формі, відправивши рекомендованим листом на юридичну адресу фірми. Якщо ж з організацією мирно вирішити питання не вийде, то ви маєте право звернутися до суду.

  Загалом намагайтеся захищати конфіденційні дані. Уважно вивчайте всі сайти, які вимагають від вас надання персональних даних та сканів паспорта. Також необхідно проявляти пильність при копіюванні документів, краще звертатися до перевіреного місця. Не слід зберігати дані зі сканами та копіями документів на телефоні або ПК. Для більшої надійності ви можете створити архів з паролем, де зберігатимуться ваші скани.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01