X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Які операції підпадають під фінансовий моніторинг в Україні?

Підприємницька діяльність і бізнес, безсумнівно, є найбільш захоплюючих областей діяльності, де необхідна сильна комерційна вени, творчість, гарне розуміння стратегій і завдань, а також, звичайно, чітке розуміння правової сторони Питання. Сьогодні ми поговоримо про аспект підприємницької діяльності, таких як фінансовий моніторинг. У своєму ядрі фінансовий моніторинг є контроль за грошовими операціями фізичних осіб. Це можливо в тих випадках, коли фінансові операції перетнули певний поріг. Що таке віха?

Фінансовий моніторинг України у 2019: основні аспекти та обсяги

Держава зацікавлена в цих фінансових операціях, сума якого перетинає поріг 150 000 гривні. До цієї суми, вони навряд чи будуть зацікавлені в будь-якому. Крім того, цілком можливо, що на практиці інші операції суб’єктів господарювання також можуть підпадати під фінансовий моніторинг, такі як отримання значної суми грошей фізичній особі-підприємцеві-за надання відповідних послуг протягом першого місяця роботи або після певного періоду часу, протягом якого кошти не були отримані на всіх або отриманих за мінімальну суму. Отже, перелік фінансових операцій, які можуть впасти під фінансовий моніторинг, є досить об’ємним. Це купівля-продаж чеків, страхових операцій, фінансових операцій, пов’язаних з цінними паперами, векселями, бонусами, перерахуванням коштів в межах країни, а також перерахування коштів з-за кордону. Повний список дійсно великий: у будь-якому випадку, ви повинні мати на увазі, що якщо ви отримуєте від будь-якої великої суми грошей, що перевищує 150 000 гривень, то ця операція може бути зацікавлена в відповідних органах. Крім того, фінансовий моніторинг може бути зроблено шляхом контролю бухгалтерської документації у вашій компанії. Практично будь-яка організація та фізичні особи-особи можуть стати об’єктами і суб’єктами фінансового моніторингу.

Фінансовий моніторинг в Україні: коли слід остерігатися

Але можливі негативні наслідки для суб’єктів господарювання можуть виникати лише за умови, що моніторинг державного фінансування точно збирає таку інформацію, на основі якої можна вважати, що ця фінансова транзакція пов’язана легалізації (відмиванню) доходу. Всі відповідні органи і санкції були створені для запобігання відмиванню грошей, тобто перепис коштів на певні потреби, які можуть насправді бути використані для цілей шахрайства, тероризму та інших. Якщо ми не говоримо про відмивання грошей, ми не повинні очікувати особливо серйозних санкцій. Крім того, фінансовий моніторинг також використовується для податкових надходжень. Тому, щоб уникнути можливих проблем, ми настійно радимо вам зареєструватися як ТОВ, юридична особа, фізична особа-підприємець: залежно від розміру вашого бізнесу, масштабу доходів та інших параметрів. Сплачуючи всі податки вчасно, забезпечить безпеку вашого бізнесу, навіть якщо у вас дуже малий бізнес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01